Szczecin i nowa dieta pudełkowa

Poszukując idealnego cateringu dietetycznego, oferującego opcję diety pudełkowej, należy kierować się kilkoma punktami, które pozwolą nam na wybór doskonałego, codziennego menu. Co należy wziąć pod uwagę i gdzie ewentualnie spojrzeć w poszukiwaniu cateringu idealnego na terenie Szczecina?

17-05-2021
Prestiż

Świeże jedzenie

Po pierwsze, wybierając catering dietetyczny mający zapewnić nam codzienne posiłki, oparte o dietę pudełkową, należy zwrócić uwagę na świeżość produktów, używanych do ich przygotowywania. To, że są one pakowane w pudełka, które nieraz czekają w naszej lodówce na zjedzenie, aż do wieczora, nie oznacza, że mogą składać się one z  wątpliwej jakości produktów spożywczych. Wszystkie owoce, warzywa, a także, w szczególności mięso i ryby muszą cechować się doskonałą świeżością i smakowitością.

Różnorodność dań

Po drugie, w diecie pudełkowej należy skierować naszą uwagę na możliwość wyboru jadłospisu i jego urozmaicenie. Świetnym przykładem jest Catering Szczeciński, który oferuje swoim klientom aż trzy zróżnicowane, ale przy okazji dobrze zbilansowane i pasujące do naszych preferencji, codzienne menu. Wybierając jedną z diet: Bosman, Balance lub Vege mamy pewność, że każdego dnia otrzymamy zupełnie inne dania, co nie pozwoli nam się szybko znudzić potrawami pochodzącymi z pudełek. Nie ma chyba nic gorszego niż nudne i mdłe jedzenie. Ważne jest także to, aby potrawy były atrakcyjnie wyglądające i podane. W przypadku każdej z diet Cateringu Szczecińskiego nie musimy się o to szczególnie bać, ponieważ zróżnicowanie potraw i użycie świeżych i barwnych produktów ucieszy nie tylko nasze podniebienie, ale także oczy.

Cena

Na trzecim, ale wcale nie najmniej istotnym miejscu, powinna znaleźć się kwestia ceny, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za codzienną dietę pudełkową. Nie zawsze za ceną idzie jakość produktu, jednak w przypadku cateringu diety pudełkowej jest, a przynajmniej powinno być inaczej. Koszty jakie musimy ponieść w związku z zamówieniem codziennego menu, kształtują się w granicach 30-60 złotych dziennie. Przykładem może być catering z Cateringu Szczecińskiego, który w tych granicach oferuje trzy różne diety. W każdej z nich możemy wybrać ilość dni, na jakie chcemy zamówić swoją dietę, ale także ilość kalorii. Za taką cenę, tak duży wybór jest zdecydowanie cechą przemawiającą na plus tej oferty.

Najlepiej jeśli wszystkie, wymienione powyżej cechy cateringu idealnego zostaną spełnione. Warto zwracać uwagę na cenę cateringu jednak należy pamiętać, że zdecydowanie bardziej istotne jest to, aby jeść świeże i smaczne jedzenie niż zaoszczędzić kilka złotych. Zdrowie jest najważniejsze.

foto: mat. prasowe

Prestiż  
Styczeń 2022