Niezawodny plan na miarę

Dopiero co pisaliśmy o nadejściu wiosny, a tutaj już lato. Czuć już powiew ciepłego wiatru, urlopu, a co za tym idzie – krótkich rękawków, kusych spodenek, a nawet bikini. Nie każdy jednak ma w sobie tyle odwagi, aby wskoczyć w nie bez skrępowania.

Autor

Prestiż

Zaczyna się sezon na odchudzanie i intensywne treningi. Jednakże dieta i ćwiczenia czasami zawodzą, zwłaszcza gdy mowa o miejscach opornych na nasze starania. Jeśli z uporem maniaka testujesz kolejną dietę, a obwód problematycznych okolic ciała nie zmienia się – mamy dla ciebie dobrą propozycję. To kolejny rok, kiedy nasz specjalny program modelowania sylwetki – Plan Szyty Na Miarę, odnosi sukcesy. Idealna sylwetka na lato, uzyskana w ekspresowym tempie to przecież marzenie niejednej kobiety i niejednego mężczyzny. Co zatem radzi lekarz?

Holistyczne

W Klinice Zawodny wyznajemy zasadę holistycznego podejścia do zdrowia i urody – to znaczy kompleksowego, całościowego rozumienia procesów zachodzących w organizmie, wewnątrz i na zewnątrz. Sposobem na utratę zbędnych kilogramów bądź redukcji tkanki tłuszczowej nie powinno być zatem coś, co jest ekspresowe, tylko przede wszystkim – zdrowe. Najlepszy efekt uzyskuje się wtedy, gdy osoba z zewnątrz obserwuje, czy każdy z powyższych procesów odbywa się w zgodzie z organizmem zainteresowanego. W świecie medycyny estetycznej istnieją rozwiązania dotyczące tej kwestii, a dynamiczny rozwój technologiczny pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących efektów.

Personalne

Nie należy ślepo podążać za kanonami mody. Wymarzony wygląd powinien uwzględniać specyficzne cechy urody. Utrata wagi i pozbycie się zbędnego tłuszczu to zawsze sprawa wysoce indywidualna. W Klinice Zawodny jesteśmy przekonani o tym, że najlepsze rezultaty otrzymuje się przy kompleksowym działaniu – takim, nad którym pieczę sprawuje lekarz bądź inny specjalista. Przecież w gruncie rzeczy chodzi o nasze zdrowie, prawda?

Wspomniane tu indywidualne dobranie kuracji jest rzeczą mogącą sprawiać kłopot lub wymagającą poświęcenia dużej ilości czasu na zdobycie istotnych informacji, jeśli próbuje zrobić to sama osoba zainteresowana. Dlatego właśnie doskonałym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do placówki, która w profesjonalny sposób pozwoli na uzyskanie upragnionej sylwetki z poszanowaniem zdrowia i personalnym doborem najbardziej właściwej kuracji. W Klinice Zawodny uważamy, że właśnie w taki sposób osiąga się satysfakcjonujące efekty – w równowadze, w zgodzie ze sobą, świadomie i profesjonalnie. Z tego powodu, kilka lat temu, stworzyliśmy Plan Na Miarę.

Szyty na Twoją miarę

Jeśli już kiedyś szukałaś sposobu na uzyskanie „ekspresowej sylwetki na lato” z pewnością wiesz, że medycyna estetyczna oferuje pełen wachlarz zabiegów. Niewątpliwie też, zarzucona mnóstwem informacji o charakterze medycznym, nie wiedziałaś, który z zabiegów będzie najbardziej odpowiednim dla Ciebie. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z konsternacją pacjentów wywołaną liczbą technologii dostępnych w naszej Klinice. Dlatego stworzyliśmy ten wyjątkowy program, w którym jedynymi zadaniami pacjenta są: przyjście do Kliniki Zawodny oraz określenie efektu, który pragnie się osiągnąć. Resztą zajmują się nasi specjaliści.

Pacjent w ramach Planu Na Miarę otrzymuje skrojony pod siebie, spersonalizowany program zabiegowy z określeniem urządzeń i technologii, które w najskuteczniejszy i najszybszy sposób pomogą mu osiągnąć sylwetkę z marzeń. Ponadto, każdy taki plan zabiegowy otrzymuje atrakcyjną cenę. W ramach tego programu można także skorzystać z pomocy dietetyka i wykonać badania na określenie nietolerancji pokarmowych oraz nowoczesne żywieniowe badania genetyczne.

Ciało

Zajmujemy się przede wszystkim obszarami, które są oporne na dietę i odchudzanie. Możemy redukować nadmierną ilość tkanki tłuszczowej w konkretnych miejscach, takich jak: brzuch, ramiona, boczki, plecy, uda i pośladki. Pracujemy nad pozbyciem się zbędnego tłuszczu, ale także nad ujędrnieniem tkanek, skóry, a nawet – poprawą napięcia mięśni. Nasi doświadczeni eksperci doskonale łączą technologie dostępne w Klinice Zawodny tak, aby się uzupełniały i prowadziły do osiągnięcia szybszego i skuteczniejszego efektu.

Dieta

Poza zabiegami zapraszamy wszystkich, chcących odmienić swoją sylwetkę, na konsultacje do naszej dietetyczki. Z opieką i wsparciem specjalisty można przyjrzeć się swoim nawykom żywieniowym i zaplanować dietę na kilka tygodni. Pacjent regularnie odbywa kontrole dietetyczne, gdzie wykonywane są pomiary antropometryczne i spisywane zostają wymiary obwodu ciała. Oprócz tego, w naszej klinice można wykonać szczegółowe badania dietetyczne i żywieniowe, które dadzą głęboki wgląd w indywidualne preferencje organizmu.

Medycyna estetyczna oferuje pełen wachlarz możliwości w kwestii uzyskania wymarzonej sylwetki. Postęp technologiczny pozwala na osiągnięcie coraz szybszych i coraz bardziej spektakularnych efektów. Sytuacja zdrowotna każdego z nas to jednak sprawa niezwykle indywidualna. W pogoni za upragnionym wyglądem nie należy zapominać o rozsądku – ważne, aby tak ważne postanowienia, jak utrata wagi w szybkim czasie, odbywały się pod okiem specjalisty i przebiegały w zgodzie z organizmem. Zapraszamy na konsultacje.