Panie Doktorze,

W sierpniu biorę ślub. Czy są zabiegi, które dadzą efekt na czas, aby moja skóra twarzy się rozjaśniła i wyglądała na bardziej napiętą i wypoczętą?

Pozdrawiam,

Marta

Pani Marto, oczywiście istnieje wiele zabiegów, które przyniosą oczekiwany efekt we wskazanym przez panią czasie. W tym wyjątkowym dniu każda panna młoda pragnie, aby jej skóra była promienna, wypoczęta, a makijaż trzymał się perfekcyjnie. Aby dobrze przygotować sie do tego wydarzenia, najlepiej działać precyzyjnie i kompleksowo. W pierwszym etapie trzeba zacząć od oczyszczenia skóry i usunięcia nadmiaru naskórka. Idealnie sprawdzą się tutaj zabiegi hydropeelingu na specjalnie i indywidualnie dobranych płynnych preparatach. W kolejnym etapie przygotowań bardzo istotne będzie nawilżenie skóry i pobudzenie jej do pracy, w tym przypadku zalecam serię mezoterapii z odpowiednio dobranym do potrzeb preparatem, w połączeniu ze stymulacją termiczną włókien kolagenowych i elastynowych. Zabiegi te wpłyną na poprawę jędrności, sprężystości i elastyczności. Już na samym końcu przygotowań do tak ważnego dnia, istotne będzie dotlenienie, nawilżenie oraz rozświetlenie skóry. Tym oczekiwaniom sprosta infuzja tlenowa. Z tak przygotowanym protokołem zabiegowym jesteśmy w stanie osiągnąć fantastyczny efekt we wskazanym przez Panią czasie.

Pozdrawiam, dr Piotr Zawodny

 

Doktorze,

Mam problem z wyglądem moich ramion. Idzie lato, a ja nie chcę ich odkrywać… Czy jest skuteczny zabieg na duże, wiotkie ramiona?

Małgorzata

Pani Małgorzato, problem z ramionami może polegać na ich wiotkości, nadmiarze tkanki tłuszczowej lub obu tych stanach jednocześnie. Najlepsze efekty osiągamy ustalając indywidualne strategie postępowania podczas konsultacji. Najczęściej zalecam terapie łączone, które mają różny mechanizm działania i wzajemnie się uzupełniają. Dzięki temu osiągamy znacznie lepsze efekty niż przy zastosowaniu pojedynczego zabiegu.

W przypadku ramion zastosowanie mają masaże endermologiczne w połączeniu z zabiegami fal elektromagnetycznych w zakresie radiowym i mikrofal oraz karbosyterapii.

Pozdrawiam, dr Piotr Zawodny