Silver Forest

Unikatowe apartamenty inwestycyjne przy Pogodnie

Coraz więcej osób decyduje się inwestować w nieruchomości. Taka lokata kapitału szybko się zwróci, a mieszkanie nie straci na wartości. Najlepszą inwestycją będą niewielkie, przytulne apartamenty. To niski kapitał początkowy, a jednocześnie dzięki dużej funkcjonalności znaczne zyski w przyszłości.

Autor

Prestiż

Wybierając nieruchomość pod inwestycję, warto postawić na dobrą lokalizację. Najlepsze będą apartamenty w centrum miasta lub z dobrym połączeniem do centrum komunikacją miejską. Lokale blisko przystanku autobusowego, czy pętli tramwajowej znacznie zyskują na wartości. Takie mieszkania powstają właśnie w Szczecinie jako inwestycja Silver Forest. Apartamenty charakteryzują się atrakcyjnym metrażem, eleganckim wykończeniem, doskonałą lokalizacją, a także prestiżowym charakterem inwestycji.

Ich atutem jest także nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały oraz solidne wykończenie. Warto wspomnieć także o bliskim sąsiedztwie uczelni wyższych i tym samym łatwość pozyskania studentów poszukujących lokum. Inwestycja Silver Forest oferuje komfort mieszkania, a także wiele udogodnień dla mieszkańców np.: pralnia, podziemny garaż, stojaki na rowery czy punkt ładowania hulajnogi. Dużym atutem jest też taras na dachu dla mieszkańców czy zielone patio, gdzie będzie można odpocząć pośród natury. A wszystko to w niewielkiej odległości od centrum miasta. Mikroapartamenty to pewna inwestycja, gdyż często są wynajmowane np. przez studentów, przedsiębiorców i pracowników delegowanych do Szczecina lub przyjeżdżających do miasta turystów. Apartamenty są przytulne i mimo małego metrażu, praktyczne i komfortowe.

Każdy apartament Silver Forest można indywidualnie urządzić, zgodnie ze swoimi preferencjami lub skorzystać z gotowego urządzenia pod klucz z pełnym wyposażeniem. Osoby, które zdecydują się na najem krótkoterminowy apartamentów np. turystom, mogą skorzystać z pomocy doświadczonego operatora, który zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z najmem, pomoże przy zakwaterowaniu gości i będzie doglądać nieruchomości np. pod nieobecność właściciela. Dodatkowo, przedsiębiorcy dokonujący takiego zakupu mogą po spełnieniu kilku warunków odliczyć podatek VAT, co stanowi dodatkową zachętę do inwestycji.

Unikatowe, małe metraże sprawiają, że wystarczy niewielki kapitał, by uzyskać wysoką stopę zwrotu. Inwestycja w nieruchomości to obecnie najlepszy na rynku sposób na zabezpieczenie kapitału, Silver Forest daje ku temu okazję.

Dzięki dogodnej lokalizacji mieszkania tego typu z roku na rok zyskują na wartości. Jest to więc czysty zysk dla inwestora.

Zakończenie inwestycji Silver Forest jest planowane na 1 kwartał 2024 r. W inwestycji znajdzie się 153 lokali o różnym metrażu, w tym mikroapartamenty, za cenę poniżej 200 000 zł brutto.

 

Manager Projektu:

Karolina Kirko

(+48) 515 890 556

karolina.kirko@assethome.pl