Radisson Blu Resort

Twój apartament przy plaży

Coraz więcej turystów, zarówno z kraju, jak i zagranicy decyduje się na wypoczynek w Polsce. Oznacza to wiele możliwości inwestycji swojego kapitału np. w apartamenty nad morzem.

Autor

Prestiż

Lokale powinny znajdować się blisko plaży, w otoczeniu natury, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum kurortu. Ważny będzie też wysoki standard wykończenia i nowoczesny design.

Wszystkie te kryteria spełnia Radisson Blu Resort w Międzywodziu. To jedna z najlepszych nieruchomości premium na polskim wybrzeżu. Obiekt położony jest zaledwie parę kroków od atrakcyjnej, szerokiej plaży, a swoją oryginalną architekturą zachwyca już z daleka. Kondygnacje hotelowe w układzie kaskadowym zakończone tarasami robią wrażenie, a liczne przeszklenia zapewniają stały dostęp światła i pozwalają cieszyć się pięknymi widokami. Goście będą też mogli skorzystać ze spa, siłowni oraz 2 basenów, wewnętrznego i zewnętrznego z pool barem. Dla najmłodszych gości przygotowano kids room. Pobyt w apartamencie umili też restauracja à la carte ze smacznymi daniami, przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni oraz przyjaznym i kameralnym wnętrzem. Radisson Blu Resort będzie świetnym miejscem na wypoczynek zarówno dla grupy przyjaciół, par, jak i rodzin. W okolicy obiektu znajduje się wiele ścieżek rowerowych. Położenie w spokojnej miejscowości, jaką jest Międzywodzie, a jednocześnie bliskość licznych atrakcji turystycznych i kurortów, zapewnią wspaniałe warunki do wypoczynku.

Radisson Blu Resort to całoroczny apartament nad samym brzegiem morza. Lokale są w pełni umeblowane i wykończone w wysokim standardzie. Styl każdego apartamentu nawiązuje do kolorów natury, zapewniając przytulną atmosferę oraz wygodę. Do wyboru są apartamenty 2 lub 3-pokojowe. Dodatkowo sieć oferuje całoroczną obsługę apartamentów przez operatora, który zadba o wszystkie czynności związane z najmem, a także pomoże w poszukiwaniu najemców. Dzięki marce Radisson rozpoznawalnej na całym świecie łatwo będzie dotrzeć do najemców także z zagranicy, którzy będą mogli liczyć na najwyższą jakość i komfort pobytu. Zapewni to gwarancję, że w sezonie wakacyjnym apartament nie pozostanie pusty, a inwestycja w nieruchomość szybko się zwróci. Zakup apartamentu to najlepsza forma lokowania swojego kapitału, z wysoką stopą zwrotu.

 

Manager Projektu:

Patrycja Musiał

(+48) 572 655 460

patrycja.musial@assethome.pl