Pewna inwestycja

Zakup mieszkania, które jest dopiero w fazie projektowej, wiąże się z dużym ryzykiem. W przypadku inwestycji Mariny Developer mamy pewność, że zainwestowane środki nie przepadną. Mieszkania w dąbskim CLUBHOUSE, Apartamentach 101 na Warszewie i nadmorskim Półwyspie Dziwnów już powstały i pierwsi właściciele odbierają już klucze.

Autor

Karina Tessar

Na osiedlach Półwysep Dziwnów i Apartamenty 101 własność mieszkań już jest przenoszona na nowych właścicieli. Klucze przekazywane są po dopełnieniu niezbędnych formalności. Również w CLUBHOUSE deweloper zmierza do zakończenia realizacji inwestycji. W dobie zawirowań na rynku budowlanym taki etap inwestycji daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że dobrze zainwestowaliśmy środki finansowe. Dodatkowym atutem jest gwarancja ceny, co zachęca do ochrony kapitału przed utratą jego wartości właśnie w ten sposób.

Apartamenty 101

W Apartamentach 101 gotowe jest m.in. mieszkanie nr 21.

Na ponad 80 m2 zmieściły się 3 pokoje, w tym duży salon z aneksem kuchennym, z którego można wyjść na 8-metrowy balkon. Deweloper kładzie nacisk na układ funkcjonalny mieszkań, dlatego z korytarza wejdziemy do wszystkich pomieszczeń, również do łazienki i osobnego wc. Apartament położony jest na drugim (ostatnim) piętrze.

Istnieje jeszcze możliwość wykończenia mieszkań w Apartamentach 101 pod klucz. Wszystkie mają bardzo wysoki standard. Wyposażono je w ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, system inteligentnego zarządzania przy pomocy smartfona i pompę cyrkulacyjną, zapewniającą szybki dostęp do ciepłej wody. Duże przesuwne okna bezprogowe sprawiają, że pomieszczenia są jasne i przestronne. Teren osiedla i sam apartamentowiec chroniony jest przez systemy monitoringu i alarmowy. Deweloper zwrócił też uwagę na funkcjonalność otoczenia, dbając o potrzeby rekreacyjne mieszkańców. Wszystkie apartamenty mają więc duże tarasy, a te mieszkania na parterze posiadają ogródki, w których do minimum ograniczono potrzebę obsługi – wyposażone są w system nawodnienia, automatyczną kosiarkę i gotowe nasadzenia. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla położony jest park Warszewo-Podbórz, a od północy graniczy z Puszczą Wkrzańską, która zaprasza do spacerów na łonie przyrody. Jednocześnie lokalizacja jest na tyle dogodna, że zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Apartamenty 101 to propozycja dla ludzi ceniących zarówno spokój, jak i wygodę.

CLUBHOUSE

Również na drugim piętrze położone jest mieszkanie B.2.4 w inwestycji CLUBHOUSE. Podobnie jak w poprzednim przypadku korytarz łączy wszystkie pomieszczenia.

Na 60 m2 rozmieszczono 2 sypialnie i duży pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym i jadalnią. 10-metrowy balkon posiada wyjście zarówno z salonu, jak i jednej z sypialni. Rozciąga się z niego widok na Jezioro Dąbie Małe.

Budynek odznacza się ciekawą bryłą, która przywołuje na myśl statek. Jego położenie bezpośrednio nad jeziorem Dąbie i powiązanie z historią oraz naturalnym wykorzystaniem tego miejsca nie jest przypadkowe – Marina Developer zawsze wybiera ciekawą lokalizację dla swoich inwestycji. W sąsiedztwie mamy więc dąbską marinę, a niedaleko dopiero co wyremontowane kąpielisko. Położenie nad akwenem zapewnia spokój, a jednocześnie umożliwia chętnym rozwijanie pasji motorowodnych. Własny jacht czy zawody sportowe różnej rangi można będzie oglądać z okien i tarasów swojego mieszkania – dla pasjonatów żeglarstwa jest to wielki atut. Właśnie na tych tarasach warto zatrzymać się na dłużej, bo wyposażone są w innowacyjny system podwójnej, przesuwnej fasady, która pozwala odgrodzić się od niekorzystnych warunków atmosferycznych. W połączeniu z pokojami dziennymi i sypialniami tworzą one naprawdę imponującą przestrzeń do życia. Wszystkie mieszkania zapewniają widok na wodę, a część także na zieloną przestrzeń lotniska sportowego w Dąbiu i położoną za nim Puszczę Bukową. Budynek odznacza się podwyższoną izolacyjnością akustyczną okien i drzwi, posiada też cichobieżne windy, a wszystkie mieszkania mają w standardzie ogrzewanie podłogowe. Na parterze i pierwszym piętrze znajdzie się kilka lokali usługowych, w tym popularny sklep „Żabka”. Komunikację dla lubiących aktywny tryb życia ułatwia ścieżka rowerowa wzdłuż brzegu jeziora, ale na wysokości budynku przy ul. Przestrzennej znajduje się też przystanek komunikacji miejskiej, a droga samochodem do centrum zajmuje zaledwie 7 minut. Jest to więc i dobre miejsce do wypoczynku, i świetna baza wypadowa do pracy lub za miasto.

Półwysep Dziwnów

W Dziwnowie czeka na chętnych m.in. mieszkanie A1.5. Jest to mieszkanie 2-pokojowe o metrażu ok. 37 m2. Poza korytarzem, łazienką i sypialnią jego główną część zajmuje duży pokój dzienny z aneksem kuchennym i częścią przeznaczoną na jadalnię. Położenie na parterze ma dodatkową zaletę – do mieszkania należy ogród, który daje możliwość wypoczynku i towarzyskiego spędzania czasu.

Warto wiedzieć, że lokale Półwyspu Dziwnów przygotowane są nie tylko pod potrzeby mieszkańców, ale także inwestorów. Wszystkie odznaczają się wysokim standardem wykończenia, a niektóre są już wykończone pod klucz. Wybierane są chętnie przez miłośników pracy zdalnej, wypoczynku, ale także pod wynajem na cele turystyczne, co ułatwia podjęta z deweloperem współpraca z touroperatorem, który weźmie na siebie pełną obsługę obiektu. Powstaje tu 130 apartamentów, które wraz z zagospodarowaniem rekreacyjnym osiedla tworzą miejsce spełniające wymogi rodzin z dziećmi, miłośników sportów wodnych czy zwierząt, a także biznesmenów. Osiedle położone jest nad Zatoką Wrzosowską, tuż obok mariny, popularnej restauracji i nadmorskiej plaży. Dodatkowo inwestycja leży na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim, a sam Dziwnów jest jednym z najważniejszych ośrodków żeglarstwa i sportów wodnych w kraju.