Wszyscy grają, każdy wygrywa

Fabryka Energii, to miejsce, w którym króluje tenis, padel, badminton i tenis stołowy. Można przyjść pograć dla czystej przyjemności, ale też wziąć udział w jednym z kilku turniejów, niezależnie od poziomu własnych umiejętności. Choć każdy z nich jest formą rywalizacji, nadal wszystko ma znamiona dobrej zabawy, a do tego można zdobyć atrakcyjne nagrody.

Autor

Aneta Dolega

– Prawie wszystkie wydarzenia w Fabryce są dla graczy na każdym poziomie zaawansowania, w szczególności dla osób początkujących i średniozaawansowanych – mówi Barbara Maciocha, odpowiadająca m.in. za rozwój Fabryki Energii i trenerka padla. W padlu wszyscy są teraz początkującymi osobami. To nowa, towarzyska i łatwa do nauki dyscyplina, doskonała dla osób do tej pory niezwiązanych ze sportem.

W badmintona i tenisa stołowego każdy kiedyś grał i nie boi się chwycić ponownie rakiety i zagrać ze znajomymi na korcie.

Najlepszym sposobem, by poznać innych graczy i umówić się z nimi na grę są turnieje badmintona, rozgrywane w soboty, padla w środy i soboty, tenisa stołowego w czwartki i niedziele. Stosujemy również bardzo ciekawe formaty rozgrywek polegające na tym, że np. w dwie godziny gramy kilka meczów zmieniając w każdym partnerów i przeciwników, dodatkowo uwzględniając poziom umiejętności. Umożliwia to dobrą rywalizację i zabawę jednocześnie początkującym jak i zaawansowanym graczom zapewnia Barbara Maciocha. – Taki system jest motywujący dla każdego zawodnika. Dodatkowo osoby biorące udział w rozgrywkach poznają się i umawiają już indywidualnie na treningi czy sparringi.

Podczas wszystkich wydarzeń osobami moderującymi są aktualni lub byli zawodnicy w danych dyscyplinach. Znają zasady, taktykę i technikę gry. Zawsze podpowiedzą, w których zawodach warto wziąć udział, pomogą zorganizować grupę treningową.

Zapisy do rozgrywek, informacje o treningach i wynajmie boisk znajdziecie na stronie www.fabryka-energii.com.pl.