Jeden zabieg

Po ponad dwudziestu latach działalności w branży medycyny estetycznej stwierdzamy, iż nasi pacjenci dzielą się na mniej lub bardziej śmiałych oraz na odważnych. Nieśmiali pacjenci stronią od radykalnych zmian, wolą zabiegi delikatne i nieinwazyjne. Grupa pacjentów odważnych chce oddać się w ręce specjalisty i oczekuje widocznego efektu po jednym zabiegu. Ci drudzy nie poświęcają wiele uwagi rodzajowi technologii, urządzeniom, czy metodzie – chcą zobaczyć efekt, a reszta spraw sprowadza się do zaufania, jakim obdarzają wybranego specjalistę. W Klinice Zawodny szanujemy upodobania i preferencje wszystkich naszych pacjentów oraz darzymy ich równą sympatią i zrozumieniem. Jednak ten artykuł poświęcony zostaje zabiegom, które znacznie bardziej zainteresują tę grupę pacjentów, której nie straszna jest żadna technologia ani metoda – czyli tym z was, którym zależy na szybkim, dużym i widocznym efekcie.

Autor

Prestiż

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów dla osób pragnących radykalnych rozwiązań jest blefaroplastyka – czyli plastyka powiek. W Klinice Zawodny operacje tego typu wykonujemy komfortowo, bezboleśnie i głównie metodą laserową. Specjalizujemy się w metodzie z wykorzystaniem lasera, dlatego że jest to operacja niemal bezkrwawa i minimalizuje – praktycznie do zera - ryzyko siniaków. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i jest on bezbolesny. Zalecany jest osobom, które zmagają się z opadającymi powiekami, tym, które posiadają nadmiar tkanki tłuszczowej nad okiem, a także tym, których skóra powiek utraciła jędrność i stała się wiotka. Pobyt w Klinice w dniu zabiegu trwa około 2-3 godziny, starannie zakładane są szwy i pacjent może wracać do domu. W efekcie pozbywamy się niechcianego nadmiaru skóry, otwiera się optycznie oko, poprawia pole widzenia i a twarz jest odmłodzona - nawet o kilkanaście lat!

Dodatkowo dla osób pragnących silnego efektu w okolicy powiek dolnych polecamy równocześnie głęboką przebudowę skóry pod oczami z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. Zabieg likwiduje zmarszczki, rozjaśnia skórę pod oczami i nadaje wypoczęty oraz świeży wygląd Pacjentowi. Laser frakcyjny kurczy włókna kolagenowe, co daje efekt liftingu bez skalpela. O połączeniu tych zabiegów mówimy „zabieg 3 w 1”, ponieważ wszystko dzieje się podczas jednej wizyty, a rezultatów jest znacznie więcej.

Prestiż  
Listopad 2020