Dzień dobry. Panie Doktorze potrzebuję porady specjalisty. Od pewnego czasu zauważam, że moja skóra jest szara i pozbawiona blasku. Chciałabym poddać się zabiegom, które wygładzą moją twarz i sprawią, że będzie promienna. Co w takim razie wybrać?

Katarzyna 

Dzień dobry.

Pani Katarzyno, okres jesienny jest czasem kiedy w naszej Klinice królują lasery i te właśnie terapie polecam szczególnie, ponieważ najszybciej przynoszą oczekiwane efekty poprawy jakości skóry. Dysponujemy kilkunastoma laserami, które rozjaśnią skórę i dodadzą jej blasku. Rodzaj lasera dobieramy indywidualnie do konkretnego rodzaju skóry i ewentualnie towarzyszącym jej problemom, takim jak zmiany naczyniowe, przebarwienia, drobne zmarszczki czy blizny. Dobór odpowiedniej laseroterapii uwarunkowujemy również okresem rekonwalescencji, na który może sobie Pani pozwolić, a który może wynosić od kilku godzin do kilku dni. Poza laserami dysponujemy terapiami opartymi
na złuszczaniu skóry metodami chemicznymi i mechanicznym w połączeniu z dostarczeniem substancji aktywnych: nawilżających, regenerujących czy napinających skórę.  I oczywiście odpowiednio dobrana i spersonalizowana terapia jest kluczem do sukcesu, jakim jest upragniony efekt. 

Panie Doktorze, po ciąży borykam się z rozstępami na brzuchu oraz udach. Skóra nie wygląda jak dawniej, dlatego poszukuję zabiegu, który poprawi moje samopoczucie i pewność siebie. 

Natalia  

Pani Natalio, rozstępy, czyli pasma na udach, brzuchu, pośladkach i innych częściach ciała pojawiają się na skutek nadmiernego rozciągania się skóry, np. w trakcie szybkiego wzrostu, ciąży, ćwiczeń siłowych. W związku z tym dochodzi do pękania włókien kolagenowych, które odpowiadają za zwartą strukturę tkanek. Do leczenia rozstępów skóry lub przebudowy blizn w naszej Klinice  wykorzystujemy  specjalnie dostosowane do tego problemu lasery frakcyjne i produkty wspomagające tę terapię.

Stosowanie technik łączonych w medycynie estetycznej pozwala nam na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów estetycznych i skraca czas rekonwalescencji pacjenta. Zapraszamy na konsultację, a tam dobierzemy dla Pani najbardziej odpowiednią terapię laserową.

Prestiż  
Listopad 2020