Duży efekt

Innym zabiegiem polecanym dla osób, które pragną uzyskać spektakularny efekt jest likwidacja podwójnego podbródka z wykorzystaniem technik łączonych liposukcji i specjalnych systemów nici chirurgicznych. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest bezbolesny. Podczas odessania tkanki tłuszczowej likwidujemy nadmiar tłuszczu znajdujący się na podbródku i akcentujemy linię żuchwy. Następnie implantujemy specjalne nici liftingujące, które nie tylko unoszą tkanki, ale także stymulują tkankę podskórną i skórę prowadząc do zwiększenia produkcji kolagenu. Zabiegi odbywają się w ciągu jednej wizyty i pacjent tego samego dnia wraca do domu. Rekonwalescencja trwa ok 7 dni. Przez ten czas, jak w przypadku każdego zabiegu, kontaktujemy się z pacjentem i przeprowadzamy zalecone kontrole lekarskie. Zabieg kładzie kres podwójnemu podbródkowi, niewyraźnym profilom twarzy i brakowi zarysowanych konturów żuchwy. W efekcie osoba, która poddała się temu zabiegowi wygląda szczuplej, młodziej, a nici chirurgiczne nadal pracują pod skórą stymulując ją do wzmożonej produkcji kolagenu i zagęszczając ją.

 

Autor

Prestiż

Kolejnym zabiegiem o szybkim rezultacie, który uzyskuje się jednym zabiegiem, jest korekta nosa za pomocą specjalnie dobranych nici. Podczas zabiegu unosimy koniuszek nosa i wyrównujemy jego grzbiet, co optycznie daje efekt skrócenia, zmniejszenia i wyrównania nosa. Zabieg jest bezbolesny i wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Wizyta trwa około dwóch godzin, po których pacjent wraca do domu. Rekonwalescencja trwa ok. 7 dni, a efekt utrzymuje się przez 2-5 lat. Zabieg polecany jest osobom pragnącym efektu trwalszego niż korekta nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub tym, które poszukują bezoperacyjnego zabiegu, który pozwoli im uzyskać efekty podobne do plastyki chirurgicznej nosa. Rezultat jest natychmiastowy, pozwala uniknąć uciążliwego okresu rekonwalescencji (w odróżnieniu od tradycyjnej plastyki nosa) i jest bezbolesny. 

Jeśli pacjent posiada mocno wyeksponowany garb nosowy lub krzywiznę można połączyć wyżej opisany zabieg z iniekcją kwasu hialuronowego. Korekta ta wyrówna kształt nosa i wyprostuje jego profil. Wszystkie te zabiegi odbywają się bezoperacyjnie i umożliwiają natychmiastowe uzyskanie efektu.

W Klinice Zawodny swoje ulubione zabiegi odnajdą zarówno fani szybkich efektów i radykalnych zabiegów, jak i osoby, które stawiają na regularność zabiegów i bardzo naturalny rezultat. Posiadamy pełną gamę technik i technologii, aby to umożliwić. Medycyna estetyczna rozwija się dynamicznie, każdego roku poszerzamy zakres technologii i wielkość zespołu specjalistów, aby umożliwić naszym pacjentom osiągnięcie efektów z ich marzeń. Zapraszamy.

 

Prestiż  
Listopad 2020