Pracokacje – pracuj i odpoczywaj nad morzem

Dla jednych praca zdalna to zbawienie, dla innych – kula u nogi. Tak czy inaczej, każdy z nas czasem marzy o zmianie otoczenia, o drugim oddechu, zwykłym spacerze i spokojnej kolacji. Teraz możesz połączyć jedno z drugim, obowiązki z odpoczynkiem, przenosząc swoje biuro … do Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. 

Autor

Prestiż

Małe przyjemności dają energię do działania na przekór otaczającej rzeczywistości, dlatego warto zadbać o równowagę psychiczną i dać sobie odetchnąć. „Pracokacje” w Międzyzdrojach, które po sezonie są spokojnym miasteczkiem w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego, mogą być doskonałym rozwiązaniem na jesienny schyłek formy. 

Wybierając promocję „Oferta Home Office”, rezerwujemy pokój o 30% taniej przy pobycie tygodniowym. Możemy oszczędzić nawet 40%, jeżeli spędzimy w hotelu 2 tygodnie. Dodatkowo w specjalnej promocji, możemy zarezerwować apartament w cenie pokoju standardowego, nawet do 40% taniej. Korzystając z tych ofert wprowadzimy się do apartamentu z super szybkim internetem i balkonem z widokiem na morze. Dzięki temu możemy spokojnie pracować, a młodszy członek rodziny będzie uczył się w pokoju obok. Przy ładnej pogodzie – można wyjść z laptopem na balkon albo przenieść się na taras hotelowy. Przy niepogodzie – można zasiąść w przeszklonej restauracji.  

Wszyscy goście hotelowi mogą korzystać z hotelowej restauracji, równie dobrze mogą zamówić lunch do pokoju albo zejść na kawę i ciasto do hotelowej kawiarni Cafe Vienna. Poza tym kawa i herbata znajduje się w każdym pokoju. 

Po pracy warto zrelaksować się w hotelowym basenie lub skorzystać ze spa. Jeśli nie to, to dobrą propozycją jest spacer po plaży lub wycieczka do lasu lub po okolicy, także rowerem. Do hotelu można zabrać swoich psich podopiecznych, a rodzice z dziećmi mogą obniżyć koszt pobytu płacąc bonem turystycznym. 

Szczegóły oferty znajdziesz na www.viennahouse.com albo kontaktując się bezpośrednio: reservation.amberbaltic@viennahouse.com, +48 91 32 28 751. Zapytaj o ofertę „Home Office”. Cena uzależniona od terminu i długości pobytu. Uwaga: oferta może ulec zmianie, w zależności od aktualnych regulacji rządowych.

 

Prestiż  
Listopad 2020