Gotowi na Świata

Z roku na rok coraz chętniej spędzamy święta Bożego Narodzenia poza domem. Dlaczego wyjazdy stają się tak popularne? Chcemy po prostu uciec przed gorączką zakupów i nerwowymi przygotowaniami. Dlatego decydujemy się na wyjazd, by Boże Narodzenie przeżyć w ciszy, w gronie najbliższych i w otoczeniu nastrojowej, zimowej aury. O nadchodzącym sezonie, rozmawiamy z Kamilą Chmielińską z Hotelu Konradówka Wellnes and Spa w Karpaczu. 

Autor

Dariusz Staniewski

Obserwując Państwa ofertę widać wyraźnie, że jesteście doskonale przygotowani przez cały rok i na każdego urlopowicza. Tak jest także w przypadku nadchodzącej zimy. 

Chcemy funkcjonować na takim samym poziomie jak do tej pory. Już można rezerwować nasze zimowe pakiety. Zachęcamy szczególnie do rezerwacji bezpośredniej, wtedy też możemy warunki oferty dopasować indywidualnie do każdej osoby. Z pełną ofertą nasi potencjalni goście mogą zapoznać się na naszej stronie internetowej. Teraz szczególnie zapraszamy na najbliższe święta i ferie zimowe. Zapewniam, że zima spędzona w Karpaczu, pięknych Karkonoszach - będzie wyjątkowym przeżyciem. Nasz hotel słynie z domowej atmosfery, a wczasowicze znajdują u nas spokój, relaks, odprężenie, wyciszenie. Czekają na Państwa także niezapomniane i zapierające dech w piersiach widoki ośnieżonych szczytów i stoków oraz możliwość podziwiania ich bezpośrednio, w całej zimowej krasie, w trakcie górskich wycieczek. To także szansa zdobycia Perły Karkonoszy – Śnieżki. Aby z jej wierzchołka móc podziwiać wspaniałe widoki można skorzystać z kilku pieszych szlaków turystycznych lub z kolei linowej na Kopę skąd w ciągu 40 minut można dostać się na szczyt. A co na najbliższe Boże Narodzenie? Zapewniamy coś, co nie każdy może zaoferować – wspaniałą, domową atmosferę i Święta spokojne i bezpieczne, w kameralnym gronie. Wigilię przy choince ubranej wspólnie z gośćmi, przepyszne jedzenie, dwanaście tradycyjnych potraw, a to wszystko zgodnie z naszym polskim obyczajem. Wypatrywanie Mikołaja i śpiewanie kolęd – szczerze powiem, że sama nie mogę się już tego czasu doczekać.

Macie już Państwo przygotowany także pakiet na ferie zimowe. 

To okazja na spędzenie czasu rodziców z dziećmi, wspólną zabawę na świeżym powietrzu, choć nie tylko. To również możliwość nauki różnych sportów zimowych, jazdy na nartach, czy na snowboardzie.
Dla chętnych oferujemy lekcje z instruktorem. Proponujemy również organizację kameralnych wyjazdów narciarskich do pobliskich Czech. Ferie w przyjaznej, rodzinnej atmosferze z pysznym jedzeniem i pełnym relaksem w spa. Zawsze dbamy, aby nie brakowało atrakcji. Nikt się nie będzie nudził, tego jesteśmy pewni!

Pomimo trudnej sytuacji w branży turystycznej Wasze oferty cieszą się zainteresowaniem. 

Jest odzew. Otrzymujemy sporo informacji od naszych stałych gości – cieszą się, że jesteśmy otwarci, że pracujemy. Mówią, że nie wyobrażają sobie spędzenia świąt lub ferii gdzie indziej niż u nas. To są bardzo miłe słowa, które nas pozytywnie nastrajają i dodają energii w tym trudnym czasie. Goście chcą przyjechać, odpocząć i odetchnąć wyjątkowym powietrzem... 

 … I przy okazji skosztować najlepszej kuchni w Karpaczu.

Kuchni opartej na tradycyjnych recepturach, przepysznej i domowej. Zapewniam – jest naprawdę najlepsza. Mamy na to liczne potwierdzenia i opinie. Czekamy więc i zapraszamy. Zapewniamy, że będzie wyjątkowo. Do zobaczenia!

 

Prestiż  
Listopad 2020