Apartamentowiec w kształcie statku

– Inwestycją CLUBHOUSE pokazujemy, że to my wyznaczamy w Szczecinie standardy w zakresie budownictwa i luksusu – mówi Krystian Surmacz z firmy Marina Developer – Przy ulicy Przestrzennej wybudujemy apartamenty, jakich w Szczecinie nikt jeszcze nie widział. 

Autor

Andrzej Kus

Jedna z najbardziej wyczekiwanych szczecińskich inwestycji mieszkaniowych nabiera rozpędu. Przy ulicy Przestrzennej realizowany jest projekt CLUBHOUSE. W pierwszym etapie powstanie pięciokondygnacyjny budynek o bryle przypominającej kształt statku z dziobem skierowanym ku północy. 

– Zakończyliśmy prace związane z posadowieniem budynku. Jest to niezwykle ważny etap budowy – mówi Krystian Surmacz, przedstawiciel dewelopera – Przystępujemy teraz do kolejnego, znacznie bardziej zauważalnego procesu, czyli wznoszenia budynku. Oznacza to, że nasz oryginalny statek zacznie wyłaniać się z ziemi. Oferował będzie nie tylko malownicze widoki, ale również pełne bezpieczeństwo, komfort oraz ekskluzywne rozwiązania. 

CLUBHOUSE znajdzie się w pierwszej linii zabudowy jeziora Dąbie. Mieszkańcy apartamentów mogą spodziewać się widoków, jakich bez wątpienia nie zobaczą nigdzie indziej. 

– Właściciele mieszkań będą mieli do swojego indywidualnego użytkowania przygotowane przestronne tarasy oraz balkony. To z nich, każdy będzie miał możliwość podziwiania nietuzinkowej przyrody oraz zacumowanych i przepływających nieopodal jachtów. Powierzchnie balkonów przygotowaliśmy w taki sposób, by stały się integralną częścią spotkań w gronie znajomych oraz rodziny. W budynku zamontowana zostanie cichobieżna nowoczesna winda, a każde z mieszkań przygotowane będzie do montażu klimatyzacji i wykorzystania jego potencjału za pomocą smartfona – wylicza Surmacz. 

Pokazali jak należy budować

Potwierdzeniem tego, jak dużą uwagę deweloper przykuwa do budowanych przez siebie mieszkań jest inwestycja Apartamenty Warszewo. Ostatnim jej etapem był budynek 101, w którym znalazło się zaledwie 21 apartamentów. Każdy z nich posiada bardzo bogate standardowe wyposażenie. Znajdziemy w nim m.in. klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, system inteligentnego zarządzania renomowanej firmy Fibaro, komórkę lokatorską czy co najmniej dwa miejsca postojowe z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych. Każdy właściciel apartamentu ma do swojej dyspozycji balkon, taras, a nawet zaaranżowany ogród z automatycznym systemem nawadniania oraz koszenia trawników 

– Do wykończenia części wspólnych użyliśmy naturalnych materiałów z najwyższej półki. Na klatkach schodowych zastosowane zostały izolacje akustyczne, podobnie na ścianach znajdujących się między mieszkaniami, a nawet ściankach wewnątrz każdego z apartamentów. W każdym mieszkaniu znajdziemy trzyszybowe, dwukomorowe okna z szybami absorbującymi promienie słoneczne. Ogromną, kolejną zaletą są balkonowe oraz tarasowe okna przesuwne, które nie posiadają progów – mówi Krystian Surmacz. 

Podobny komfort znajdziemy w CLUBHOUSE przy ulicy Przestrzennej. Tutaj jednak, oprócz dwukondygnacyjnej i monitorowanej hali garażowej, mieszkańcy będą mieli możliwość zostawić w zasięgu wzroku swoje jachty. 

– Zależy nam na tym, by podkreślać wodny charakter Szczecina. Położenie naszego miasta daje ogromne możliwości i z pewnością wszystkie wykorzystamy. CLUBHOUSE to nie tylko apartamenty. Na wysokim parterze znajdziemy część usługową przeznaczoną dla dwóch żeglarskich działalności: Marina Club, czyli zarządcy i właściciela sąsiedniej mariny jachtowej oraz nową siedzibę YKP Szczecin, najstarszego klubu żeglarskiego w Polsce. Pod sufitem klubowej mesy zawiśnie zabytkowy drewniany jacht klasy Star. Mamy też sporo innych elementów dekoracyjnych, które nadadzą temu miejscu wyjątkowy klimat – podsumowuje inwestor.

 

 

Prestiż  
Wrzesień 2020