Apartament przy Parku Kasprowicza

Oryginalne, zaprojektowane w najmniejszym detalu i kompletnie wyposażone, usytuowane w stylowej kamienicy przy uroczej ulicy Słowackiego, z widokiem na piękny Park Kasprowicza mieszkanie, szuka nowych właścicieli. Jeśli ktoś ma ochotę na miejski luksus, zmieszany z zabytkową elegancją i chciałby dowiedzieć się dlaczego Szczecin nazywany jest czasem „Paryżem Północy”, to trafił pod właściwy adres.

Autor

Aneta Dolega

– Mieszkanie należy do cenionej projektantki wnętrz i przez nią też zostało zaprojektowane – mówi Małgorzata Stankiewicz-Bartz z Biura Nieruchomości „Faktoria”. – Przeszło metamorfozę na miarę paryskich i londyńskich apartamentów. Jest po bardzo gruntownym remoncie z naciskiem na najwyższą jakość, na dopracowanie każdego detalu i z szacunkiem do historii.

Powierzchnia mieszkania wynosi 89,02 m2. Przylega do niego przestronny, jasny balkon, z którego rozpościera się widok na park. Z okien widać przebarwiający się jesienią na czerwony kolor klon. Dla osób, które kochają naturę i cenią sobie prywatność to świetne miejsce. Choć położone bardzo blisko centrum Szczecina, dzięki otoczeniu i bliskości z zielenią, daje uczucie mieszkania za miastem. 

Przyjrzyjmy się wnętrzom. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią nawiązują wystrojem do parkowego klimatu. Są wizualnym przedłużeniem tego, co za oknem. Pozostałe pomieszczenia również zachwycają. Mamy: stylową sypialnię wyposażoną m. in. w łóżko kontynentalne z Westwing Collection, pokój, który może się stać pokojem dla dziecka, gabinetem lub gościnną sypialnią. Salon kąpielowy z wanną i prysznicem z oknem oraz dodatkowe pomieszczenie z pralnią i toaletą, również z oknem. – W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie tynki, instalacja elektryczna oraz został obniżony sufit. Użyto wełny ocieplającej i izolującej powyżej obniżonego sufitu oraz wygłuszających mat akustycznych na ścianie z sąsiednim mieszkaniem – wymienia Małgorzata Stankiewicz-Bartz. – Apartament wyposażony jest w system alarmowy oraz antywłamaniowy z możliwością sterowania nim poprzez aplikacje mobilną. Aneks kuchenny z zabudową meblową jest kompletnie wyposażony w sprzęt AGD. Ogrzewanie gazowe – w domu znajduje się nowy piec centralnego ogrzewania.

Projekt mieszkania przy ulicy Słowackiego nawiązuje do ponadczasowej klasyki. Wszystkie detale zostały przywiezione z europejskich stolic designu. Znajdziemy w nim: drewniany, dębowy parkiet w ciepłym orzechowym kolorze, z szerokimi, drewnianymi listwami przypodłogowymi. Specjalnie zaprojektowane drewniane drzwi wewnętrzne. Hiszpański gres i glazurę w aneksie kuchennym, łazience, pomieszczeniu dodatkowym oraz w części przedpokoju. Antyczne i klasyczne meble oraz precyzyjnie dobrane oświetlenie. I w końcu idealnie odtworzone, gipsowe sztukaterie. – Całość jest pięknie skomponowana i zadowoli najbardziej wymagającego klienta – dodaje na koniec pani Małgorzata.

 

Małgorzata Stankiewicz – Bartz

Licencjonowany pośrednik 1999 roku. Brała udział w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach poświęconych pośrednictwu w obrocie nieruchomościami. W latach 2012-2014 była we władzach Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jej biuro zapewnia kompleksową obsługę dbając o bezpieczeństwo transakcji. Od 2006 roku jest w zarządzie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami. Wykonuje również prace polegające na regulowaniu stanów prawnych nieruchomości. Za pracę na rzecz środowiska została wyróżniona srebrną i złotą odznaką PFRN.

Prestiż  
Wrzesień 2020