13-06-2014

Elite Model Look to najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek na świecie. W Galerii Kaskada 18 czerwca w godzinach 11 - 19 skauci Elite Model Look wraz z agencją Model Plus, poszukując przyszłych top modelek, będą oceniać potencjał, urodę i osobowość dziewcząt, które zgłoszą się na casting.

12-06-2014

Kilkadzisiąt żaglowców, pokaz sztucznych ogni, koncerty polskich gwiazd, wesołe miasteczko i jarmark. Dni Morza startują w ten weekend.

10-06-2014

Guru fitnessu, "trenerka wszystkich Polek" Ewa Chodakowska w najbliższy weekend odwiedzi Szczecin. Instruktorka poprowadzi zajęcia w ramach trwającego od stycznia ogólnopolskiego programu „Ewa & adidas # my girls 2014”....

09-06-2014

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski przyznał szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra, kierowanej przez Emilię Goch, nagrodę specjalną w uznaniu za zasługi dla polskiej kultury muzycznej. Wniosek o przyznanie nagrody złożył Prezydent Krzysztof Soska.

05-06-2014

Szelest sukien, błysk brokatu i brylantyny, trzepot rzęs. Taniec towarzyski roztacza czar dawnych balów będąc jednocześnie dyscypliną sportową. Euro Dance Festiwal promuje go w bardzo dobrym stylu.  Uniwersalny, cieszy się nieprzerwaną popularnością na całym świecie. Walc, tango, rumba, cha...

03-06-2014

W Ślizgu! to najnowsza gazeta w „rodzinie“ Prestiżu. Znaleźć można w niej informacje o żeglarstwie i innych sportach wodnych, a dedykowana jest zarówno znawcom tematu, jak i laikom.