Fotograficzny Bestseller

26-10-2020

Zamierzasz otworzyć sklep internetowy i potrzebujesz profesjonalnych zdjęć produktowych lub modelowych? Prowadzisz sprzedaż online i poszukujesz studia fotograficznego, które spełniłoby twoje oczekiwania i dostarczyłoby zdjęcia najwyższej jakości, oddające DNA twojej marki? Jeśli tak to Besteller Studios jest czymś do tego idealnie stworzonym. To największe studio e-commerce w Polsce, które tworzy wysokiej jakości obrazy, w bardzo krótkim czasie.

Studio zostało założone w 2017 roku z inicjatywy międzynarodowej firmy odzieżowej BESTSELLER. Szybki rozwój zaowocował współpracą z zewnętrznymi markami, przez co firma rozszerzyła swoją działalność. Bestsellerowe portfolio obejmuje prawie wszystkie obszary fotografii komercyjnej: od zdjęć robionych na modelach, wszelkiego rodzaju fotografii produktowej (tzw. packshoty), zdjęć 360˙, edytoriali, kampanii, po zaawansowaną postprodukcję oraz szczegółową kontrolę jakości. Praktycznie w jednym w miejscu z jedną ekipą ludzi można przygotować np. całą kampanię reklamową swojej firmy, stworzyć coć od samego początku do końca. To ogromna wygoda a także oszczędność czasu i pieniędzy.
   
Bestesller to 22 studia fotograficzne mieszczące się na powierzchni 2000m2 (!). Do tego nowoczesny sprzęt oraz w pełni zautomatyzowany system do zarządzania produkcją zdjęciową. BS cechuje nie tylko doświadczenie, wiedza techniczna i kreatywność, ale też 30 osobowy, doświadczony zespół, który jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów: zarówno wielkich marek odzieżowych, jak i bardziej niszowych przedsięwzięć. Żadne zamówienie nie jest dla nich zbyt małe.