Wały Chrobrego wyróżnione

03-08-2020

Złota Pinezka dla Wałów Chrobrego! Szczecińska atrakcja otrzymała specjalne wyróżnienie od Google Maps.

Złote Pinezki to wyróżnienie dla najbardziej docenianych przez użytkowników Google Maps atrakcji turystycznych regionu. Laureatów wyłania się na postawie opinii internautów. Mapy Google uruchomiono w 2005 roku i od lat pomagają one znaleźć użytkownikom internetu informacje o interesujących miejscach, firmach czy instytucjach. Dziś z ich usług korzysta ponad miliard internautów z całego globu!

Google Maps, z okazji kolejnej rocznicy powstania, wyłoniły po jednym miejscu z wszystkich 16 województw Polski. Wały Chrobrego mają już ponad 12 000 opinii, a ich średnia ocen wynosi 4,7. Dzięki aktywności internautów zdobyły słynną Pinezkę.

 – Z okazji 15. rocznicy uruchomienia Map Google postanowiliśmy przyznać statuetki: Złote Pinezki. To szczególne wyróżnienie, bo chociaż przyznane przez nas, to tak naprawdę nagroda w imieniu samych podróżników i użytkowników Map. To właśnie dzięki ich ocenie i zaangażowaniu mogliśmy wyłonić jedną atrakcję turystyczną w każdym z województw: miejsce szczególne i warte odwiedzenia. A takim w województwie zachodniopomorskim: okazały się Wały Chrobrego. Gratulujemy mieszkańcom Szczecina oraz całego województwa. Mamy nadzieję, że każdy, kto odwiedzi to miasto, zarezerwuje sobie czas, żeby przejść się wzdłuż Wałów, tym bardziej, że to tu odbywają się Dni Morza i duża część miejskich imprez, a także odkryć mniej znane i oczywiste miejsca – powiedziała Elżbieta Różalska z Google Polska. 

Więcej: https://wiadomosci.szczecin.eu/artykul/mieszkancy/zlota-pinezka-dla-walow-chrobrego.

foto: pixabay


Nowy Numer