Artyści z Goleniowa wyróżnieni

27-11-2018

Projekt Hubas wygrał tegoroczną edycję Festiwalu Piosenki Marka Grechuty w Sławnie. Grupa nie tylko zachwyciła jury, ale także publiczność.

Zespół zdobył Grand Prix i Nagrodę Publiczności. Grupa składa się z wokalisty (Hubert Biczkowski) i dwóch gitarzystów (Paweł Grzesiuk, Mariusz Piotrowicz). Artyści pochodzą z Goleniowa, a w festiwalu uczestniczyli po raz drugi.

 – W 2016 roku w Sławnie zdobyliśmy wyróżnienie festiwalowe, a w tym roku wzięliśmy wszystko, co było do wygrania. W ciągu ostatnich dwóch lat dużo się wydarzyło w naszym życiu artystycznym. Zaliczyliśmy trasę koncertową, wydaliśmy własnym sumptem pierwszą płytę. Uczymy się i doskonalimy w tym, co robimy. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że w Sławnie tak nas doceniono i serdecznie dziękujemy za gorące przyjęcie. W rozmowach z panią Krystyną Prońko usłyszeliśmy sporo miłych słów i to też ma swoją wymowę – podkreśla wokalista Hubert Biczkowski.

Co ciekawe, o Grand Priz walczyło 12 wykonawców z kraju. W jury zasiadali – Krystyna Prońko, Justyna Prywer i Przemysław Raminiak.

Fot. R. Pietrasz


Nowy Numer

gajda