Odrobina luksusu z marką Liu Jo

10-10-2018

Włoska marka po raz kolejny pomaga podkreślić swoim klientkom własny styl. W tym miesiącu salon Liu Jo w Galerii Kaskada odwiedzą eksperci w dziedzinie krawiectwa i hafciarstwa, a miejsce na jeden dzień zamieni się w kreatywną pracownię.

20 października od godz. 10:00 do 21:00 w salonie marki w Galerii Kaskada królować będzie wyobraźnia. Miejsce na jeden dzień zamieni się w specjalną przestrzeń, w której świat jeansu połączy się z włoską sztuką personalizacji. W tym dniu klientki Liu Jo będą mogły spersonalizować swoje nowe ubrania zakupione w salonie marki. Każdy produkt kupiony w dniu wydarzenia (lub 10 dni przed) będzie mógł zostać poddany metamorfozie, dzięki której klasyczny jeans zmieni się w oryginalny element garderoby, odzwierciedlający osobowość kobiety. Dodatkowo, bogata oferta ćwieków, kryształków i aplikacji z pewnością pozwoli stworzyć klientkom Liu Jo coś wyjątkowego. W personalizacji ubrań pomogą wykwalifikowani specjaliści ze słonecznej Italii, dla których sztuka krawiectwa oraz hafciarstwa nie ma tajemnic.  

Z pewnością będzie to wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Wydarzenie odbędzie się w ramach kolejnej edycji spotkań Younique, mających na celu podkreślenie niezwykłego charakteru denimu.

fot. mat. prasowe


Nowy Numer