Filmowa karma

19-04-2018

Szczecińskie plenery – m.in. blokowiska, Wały Chrobrego, tereny stoczni i portu – trafią na ekrany całego świata za sprawą superprodukcji filmowej, roboczo zatytułowanej "Taka karma".

Ona – Hinduska z bogatej rodziny,  on – Polak, który jako dziecko spędził kilka lat w Indiach. Poznają się w szkole. Jest wielka miłość, zerwane zaręczyny z zaaranżowanym narzeczonym i ucieczka do Polski. Ta komedia romantyczna będzie opowiadać o prawdziwym związku Anity Agnihotri (byłej Miss Indii, włacicielki legendarnej restauracji Bombay) i Polaka Andrzeja Łuszczewskiego (znanego szczecińskiego biznesmena). Para poznała się w latach 70. w Indiach.
 
Ponad 70 procent zdjęć do filmu będzie realizowanych właśnie tam, a reszta w Szczecinie. W obsadzie mają znaleźć się m.in. Maja Ostaszewska oraz Robert Więckiewicz, a także bollywoodzka aktorka Rati Agnihotri, która prywatnie jest siostrą Anity, głównej bohaterki filmu. Rezysrem tej polsko-bollywódzkiej produkcji jest Michał Kwieciński (na zdjęciu - producent m.in. "Katynia" i "Czasu honoru"). Premiera jest zapowiadana na przyszły rok.
 
fot. Jarosław Gaszyński

Nowy Numer

gajda