Zdrowa używka

22-09-2015

Po raz kolejny nadciąga jasna strona mocy. Polska Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom, Gmina Miasto Szczecin oraz CKS Rydla zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w projekcie "Pasja zamiast używek". Tym razem tematem warsztatów dla młodzieży będzie beatbox.  

To forma rytmicznego tworzenia dźwięków, np. perkusji, linii basowej, scratchy czy głosów zwierząt, za pomocą krtani, gardła lub przepony, popularna wśród artystów hip-hopowych.To świetna alternatywa dla... nudy. Warsztaty objemujące także, m.in. sampling, nagrywanie dźwięku i historie muzyki klubowej poprowadzi raper Szuba. Dodatkową atrakcją, co jest już w zwyczaju Fundacji,  będzie spotkanie z jedną z gwiazd sportów ekstremalnych.

Miron Tymoszewisz aka Dimitrion to ulubieniec Szczecińskiej publiczności i fanów sportów ekstremalnych. Pasjonat sportów o podwyższonym poziomie ryzyka, kaskader z krwi i kości. Specjalista w dziedzinach takich jak: motocross, fmx, supermoto, kitesurfing, (najważniejsze osiągnięcia: skok z mola w Międzyzdrojach, skok z trasy zamkowej w Szczecinie , skok z mostu z trasy Poznańskiej, skok z mola w Trzęsaczu). Początek warsztatów 28 września. Zapisy  pod numerem telefonu:+48606169955.

Prestiż  
Lipiec 2021