Morski festyn na Podzamczu

01-09-2015

Rada Osiedla Stare Miasto zaprasza na rodzinny festyn w morskich klimatach. „Stare Miasto na Fali” to moc atrakcji dla małych piratów i dużych korsarzy.

13 września od godz. 12 okolice Rynku Siennego zapełnią marynarze, piraci i syreny, a z głośników popłyną szanty przeplatane szumem morskich fal. W programie są m.in. zawody w przeciąganiu liny, warsztaty wiązania węzłów, gra miejska „Legenda o Korsarzu”, pokaz ratownictwa wodnego i malowanie twarzy „na pirata”.                Z przewodnikiem, Michałem Rembasem, obejrzycie Stare Miasto, jakiego nie znacie.

Nie zabraknie też warsztatów rękodzielniczych oraz florystycznych, na które zaprasza kwiaciarnia „Zielony Kombinat”. O pirackie atrakcje dla dzieci zadba Wytwórnia przyjęć-urodzinkowo.pl. Lunety, skarby, pasowanie na pirata i pokaz tiulowych spódnic w morskich klimatach to jeszcze nie wszystko! Najmłodsi będą mogli wziąć udział w kulinarnych warsztatach, które poprowadzi Zuzia z Crazy Cooking Creations.

Podczas gdy dzieci będą wypiekać słodkie kotwiczki i statki, dorośli poznają tajemnice browarnictwa w Restauracji Wyszak. Gwiazdą wieczoru będzie młody, zdolny szczeciński zespół  – Kępisty Quartet, którego koncert zwieńczy imprezę. 


Nowy Numer

gajda