Erotyka pod wpływem

29-01-2015

"Klaps! 50 twarzy Greya" – to sztuka oparta na światowym bestsellerze - "50 twarzy Greya" który zelektryzował miliony czytelniczek i czytelników na całym świecie.

Historia związku Anastazji i Christiana osadzonego w mocno erotycznym kontekście wywołała prawdziwy huragan emocji. Nic dziwnego, że Hollywood postanowiło przenieść powieść na ekrany kin. Teatry nie pozostają w tyle, w Ameryce sztuka już święci tryumfy. W Polsce na warsztat postanowił wziąć ją warszawski Teatr Polonia. My zobaczymy tę realizację w Teatrze Współczesnym 2 lutego (godz.17.30 i 20.30).

Oto na scenie E.B. Janet, księgowa, matka i żona z wieloletnim stażem, pod wpływem wolnego weekendu i wina postanawia spełnić swoje marzenie, by... napisać książkę. Książkę nie byle jaką, bo opisującą jej fantazje seksualne. I jak to zwykle w życiu bywa: im mniej wina w butelce, tym cała historia staje się coraz bardziej pikantna i zabawna„Klaps!' wyreżyserowany przez Kanadyjczyka Johna Weisgerbera nie jest klasyczną adaptacją, to raczej sztuka, która wystawia na próbę zachwyt nad literackimi hitami. Na scenie pojawią się: Mateusz Damięcki, Marta Walesiak i Magdalena Lamparska.


Nowy Numer

gajda