Modne spojrzenie

11-12-2013

Projektantka mody Sylwia Majdan została twarzą oprawek okularowych Kenchi i Outspoken.
 
– Panią Sylwię Majdan cenimy za projekty,wśród których można znaleźć zarówno bardzo subtelne kobiece kreacje, jak i t-shirty,w których kobieta/nastolatka, będzie się czuła wygodnie i intrygująco – mówi Marzena Cylwik z Rako Optyk Serwis, firmy zajmującejsię sprzedażą oprawek. – Chcemy współpracować z panią Sylwią pod kątem projektowania opraw, a jej udział w sesji jest, mamy nadzieję, dobrym początkiem przyszłej współpracy.
 
W kolekcji Kenchi znajdziemy oprawki zarówno męskie jak i damskie, wykonane z metalu i z tzw. płyty (tworzywa sztucznego). Wszystkie je łączy modne, nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość i przystępna cena. Outspoken to znowu oprawki dla osób, które lubią się wyróżniać. Prawdzirwym wym przebojem jest część kolekcji obszytej materiałem. Niezwykle oryginalnie prezentują się oprawki pokryte jeansem.
– Zdecydowanie po taki produkt sięgnie osoba, która bawi się modą okularową w równym stopniu jak innymi częściami garderoby – uważa Marzena Cylwik.- Są to oprawki dla osób, które „zakochają się” w nich od pierwszego wejrzenia.
 
W Szczecinie dystrybucją tej marki zajmuje się sieć salonów optycznych Optyk Trendy.
 
mua: Maja Holcman
fot. Adam Fedorowicz

Nowy Numer

gajda