Bosskie sukienki

16-07-2013

Miss Polski 2011 Angelika Ogryzek została twarzą nowej kolekcji sukien ślubnych Bosska. To nowa marka, za którą stoi Monika Nowakowska, właścicielka Centrum Mody Ślubnej.

-Ta kolekcja przeznaczona jest dla nowoczesnych panien młodych, które lubią elegancką prostotę – mówi projektantka.- Chciałam odejść od kipiących bogactwem sukien.

Kreacje od Bosskiej mają proste i bardzo kobiece fasony. Królują gorsety, jedwab i delikatna koronka. Buty koniecznie w naturalnym, beżowym kolorze.

– I koniecznie z odsłoniętym palcem, gdyż taki fason optycznie wydłuża nogi – dodaje Nowakowska. – W tym sezonie białe buty i pończochy nie są modne. Stawiamy na naturalność.

Nowa kolekcja, która oficjalną premierę będzie miała w sierpniu jest nie tylko ukłonem w stronę delikatnej elegancji, ale też w stronę Szczecina. – Sesja zdjęciowa, w której wzięła udział Angelika tak została przygotowana by Szczecin był jej drugim bohaterem. – wyjawia szczegóły właścicielka CMŚ. – Zależy mi, by nasze miasto w końcu zaistniało na modowej mapie Polski. Dobrze, że mamy takie dziewczyny jak Sylwia Majdan czy Macademian Girl, brakuje jeszcze samym mieszkańcom luzu w ubieraniu się. Za mało koloru, za mało odwagi. Należę do tych osób, które będą próbowały to przełamać.

fot. Sławomir Trojanowski


Nowy Numer

gajda