Pomoc dla Marcina

29-02-2012

Apelujemy o pomoc dla szczecinianina - strażaka Marcina Cepy, który potrzebuje protez nóg.

Strażak z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 5 ze Szczecina w ubiegłym roku stracił w wypadku obie nogi - amputowano je poniżej kolan. W tej chwili używa tymczasowych protez i ciągle jest poddawany rehabilitacji. Potrzebuje jednak protez, które pozwolą mu na dalsze w miarę normalne funkcjonowanie - to jednak wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych - a na to Marcina i jego rodziny po prostu nie stać.

Koledzy z jednostki zaangażowali się w pomoc strażakowi. - Aktualnie prowadzimy na rzecz Marcina aukcje internetowe na portalu Allegro, w których wylicytować można m.in. książkę Marka Kondrata z autografem, rakietę tenisową Marcina Matkowskiego z autografem, koszulkę Marka Kolbowicza z autografem, jak również w niedługim czasie na aukcjach pojawią się : książka Andreasa Iniesty (FC Barcelona) z autografem, hełm strażacki upamiętniający śmierć 343 strażaków podczas akcji ratowniczej pod WTC w Nowym Jorku (tylko kilka sztuk na świecie !) i wiele innych - mówi Maciej Hełminiak z KM PSP w Szczecinie.

Wszystkich, którzy mogą wspomóc Marcina, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w aukcjach, przekazania na jego rzecz 1% podatku lub udzielenia strażakowi finansowego wsparcia. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie - http://www.marcincepa.pl/


Nowy Numer

gajda