Szczecin błyszczy na tle Polski

03-01-2012

JUŻ JUTRO - 4 STYCZNIA - ROZPOCZYNA SIĘ GŁOSOWANIE W DRUGIM ETAPIE KONKURSU ŚWIEĆ SIĘ!

Szczecin po pierwszym etapie konkursu prowadzi. Teraz wystarczy ponownie wejść na stronę Świeć się i oddać głos na nasze miasto. Każdy internauta może oddać jeden głos na jedno wybrane miasto (jeśli wzięliście udział w pierwszej turze plebiscytu, teraz możecie oddać swój drugi głos). Miasto, które zbierze najwięcej głosów zdobędzie uznanie, oficjalnie zostanie uznane za najpiękniej oświetlone świątecznie miejsce, a także otrzyma sprzęt AGD, który przeznaczy na dowolnie wybrany cel społeczny. Jest o co grać.

Szczecin był już zwycięzcą w zeszłorocznej edycji plebiscytu. Jak widać, również w tym roku mamy realną szansę na pierwsze miejsce. W mieście przed Bożym Narodzeniem pojawiło się ponad 1000 ozdób, na słupach zawisło ponad 300 sopli, gwiazd i innych elementów, na drzewach zawieszono przeszło 800 białych i niebieskich kurtyn i światełek. W fontannach "płynie" białe światło i iskrzą się śnieżne kule, na rondach i placach stanęły anioły. Śnieżnobiała błyszcząca choinka stanęła pod Pomnikiem Czynu Polaków... Słowem: Szczecin ma się czym pochwalić. 

"Świeć się!" to nie tylko plebiscyt miast, ale też indywidualny konkurs fotograficzny. Możecie przesyłać tam swoje pomysły na świąteczne dekoracje świetlne... Zachęcamy, póki czas! I obowiązkowo głosujcie na Szczecin!


Nowy Numer