Galowo między różami

09-05-2011

Między kwitnącymi i pachnącymi różami będą przechadzać się panie w szykownych sukniach i panowie w wieczorowych garniturach. Być może któraś ze szczecińskich elegantek pokusi się o kapelusz?

Bo na tegorocznej Wielkiej Gali Północnej Izby Gospodarczej ma być bardzo elegancko, elitarnie i wyjątkowo.

Choć jest to już szósta edycja tej prestiżowej imprezy za każdym razem wydarzenie zaskakuje jakąś niespodzianką. Organizatorzy mają ogromne ambicje, aby z roku na rok gala stawała się coraz bardziej elegancka i aby przedsiębiorcy dosłownie brali prośbę o wieczorowe kreacje. – Jak sama nazwa imprezy wskazuje, ma być to wielka gala, nie biesiada, ale coś bardziej elitarnego – mówi Mariusz Woźniak, zastępca dyrektora PIG. – Chcemy też i staramy się, aby nasi goście czuli się wyjątkowo. Impreza jest formą podziękowania dla wszystkich partnerów i firm zrzeszonych w Izbie – dodaje.

Gala to nie tylko okazja do nawiązania nowych kontaktów i odświeżenia znajomości. To także, integracja i możliwość zacieśnienia współpracy środowiska biznesu, jak i możliwość osobistego spotkania z włodarzami województwa, miasta oraz politykami i wielkimi osobistościami. W programie tegorocznej imprezy przewidywane jest wystąpienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Prezydenta Szczecina. Ważną rolę w imprezie odgrywa część artystyczna oraz kulinarna, do której przykładana jest równie wielka waga.

Obszerna relacja z gali pojawi się w magazynie „Prestiż”, którzy objął patronatem imprezę.                             

dp

 

Wielka Gala już w czerwcu w Ogrodzie Różanym. Ważne! Impreza wyłącznie dla firm zrzeszonych w Izbie. Więcej informacji na www.izba.info.


Nowy Numer

gajda