Bilioneurobab w Gdyni

15-12-2010

Światowej sławy domy mody, świetni projektanci i najnowsze trendy. Tego można się spodziewać podczas prawdziwego święta mody – Bilioneurobab. Event, któremu patronuje magazyn Prestiż, odbędzie się 17 – 18 grudnia w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Impreza Bilioneurobab organizowana jest cyklicznie od pięciu lat, ale w Trójmieście impreza zagości po raz pierwszy. To jedyna impreza, podczas której będzie można spotkać młodych zdolnych, ale i uznanych projektantów, a także kupić ich kolekcje po specjalnych cenach. Ponad 100 wystawców ma szanse na zaprezentowanie swoich kolekcji czołowym polskim trendsetterom, czyli osobom, które cenią nie tylko jakość, ale również indywidualny styl. Tacy bowiem są goście imprezy Bilioneurobab. Dla nich moda to przede wszystkim sposób na wyrażenie siebie, ale również zaprezentowanie swojej indywidualności połączonej z oryginalnością.
Impreza przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy uwielbiają modę i oryginalność, ale również dla osób, które szukają światowych trendów. Jest to również doskonała okazja dla początkujących projektantów na nawiązanie kontaktów z czołowymi postaciami ze świata mody i biznesu. Ale Bilioneurobab to nie tylko moda. Od tego roku organizatorzy wprowadzili również kolekcje sztuki użytkowej – Deco.
Bilioneurobab to impreza zamknięta, a wstęp możliwy jest jedynie po otrzymaniu zaproszenia. Aby takie zaproszenie otrzymać należy w pierwszej kolejności zarejestrować się na oficjalnej stronie imprezy
www.milioneurobab.pl            nl

Prestiż  
Lipiec 2021