Kulesza w filmie Gaudencio

12-10-2010

Znana aktorka Agata Kulesza wystąpi w filmie Miguela Gaudencio – „Pragnienie piękna” -pierwszego filmu dokumentalnego w Polsce o chirurgii plastycznej.

Kulesza będzie w filmie narratorem i przewodnikiem po świecie trzech kobiet, które przechodzą metamorfozę swojego wyglądu. Poza przemianami bohaterek, które zdecydowały się na operację plastyczną, w filmie zostaną przedstawione różne punkty widzenia w dyskusjach zarówno ze specjalistami w tej dziedzinie jak i ze znanymi osobami show biznesu aktorami, politykami, piosenkarzami, projektantami mody.

- Agata to dobra aktora, ciepła i charyzmatyczna osoba – mówi Miguel. – Nie bez znaczenia jest też fakt, że jest rodowitą szczecinianką, zna nasze miasto i jego realia. Część zdjęć była kręcona w Szczecinie, stąd też pochodzą dwie bohaterki filmu. Premiera filmu przewidziana jest na początek przyszłego roku. Prace nad filmem trwają już kilka miesięcy i zakończą się w tym roku. Producentem filmu jest warszawska firma Strefa Ciało.

Miguel Gaudencio to portugalski reżyser, który mieszka w Szczecinie. Na swoim koncie ma realizację ponad 200 wideoklipów oraz reklam telewizyjnych, dla takich marek jak: Coca-Cola, McDonald’s czy Raiffeisen Bank. Gaudencio wyreżyserował również film „Second Life“,w którym główną rolę zagrał znany polski aktor Piotr Adamczyk.

imj


Nowy Numer

gajda