Spędź weekend na Gubałówce!

20-01-2010

To już w ten weekend, 23-24 stycznia, Szczecińska Gubałówka zamieni się w arenę największych zimowych szaleństw – czeka nas Crazy Slide – Pierwszy Szczeciński Zjazd na Byle Czym.

Pojazdy wykonane ze starych foteli, specjalnie przygotowane kartonowe wehikuły i szalone zjazdy ze stoku Szczecińskiej Gubałówki to główne atrakcje imprezy. Poza tym nie zabraknie też muzyki (wystąpią szczecińskie zespoły), konkursów – na Crazy Fotkę czy Miss Crazy, dodatkowo odbędą się zawody snowboardowe EH Slop Style Jam. Nie zabraknie też spektakularnego pokazu fajerwerków. Tę ostatnią atrakcję będziemy mogli wszyscy podziwiać w niedzielę wieczorem – tuż po dekoracji laureatów Crazy Zjazdów. Mamy nadzieję, że ekipa „Prestiżu”, która zjedzie swoim fantastycznym pojazdem drugiego dnia zawodów, także znajdzie się na podium. Trzymamy kciuki za wszystkich zjeżdżających. Koniecznie znajdźcie chociaż chwilę, aby bawić się na Crazy Slide, niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Dwa dni białego szaleństwa i dodatkowych atrakcji na pewno rozgrzeją atmosferę mroźnej zimy. Impreza Crazy Slide odbywa się pod Mecenatem Miasta Szczecina.

wb


Nowy Numer

gajda