„MotoSzał” Podkalickiej

16-01-2010

Własny program dla fanów motoryzacji prowadzi w TVP Info Klaudia Podkalicka. Szczecinianie znają ją przede wszystkim z torów wyścigowych, a także z łamów „Prestiżu“, którego jest ekspertem.

To dla mnie nowe wyzwanie i ogromna frajda – opowiada Klaudia. – Oczywiście praca
w telewizji wymaga wielu przygotowań i nauki, mam więc np. zajęcia z logopedą i lekcje języka polskiego.

Klaudia, która jest nie tylko doskonałym kierowcą wyścigowym i rajdowym, ale i piękną kobietą, cały ostatni rok współpracowała z telewizją.Wiosną była ekspertem TVN, a od jesieni razem z Łukaszem Bąkiem (dziennikarzem „Wprost”) prowadzi program „MotoSzał”,
w którym prezentuje ciekawe nowinki samochodowe.

– Bardzo pomaga mi Łukasz, który jest doświadczonym dziennikarzem. Naszym zadaniem było wyszukać mocne i te gorsze strony testowanych samochodów. I przyznam, że nie oszczędzaliśmy żadnego z prezentowanych aut. A przez nasze ręce przeszły bardzo różne marki: od Porsche przez BMW X6 aż po Fiata 500.

Szczecinianka zapowiada, że na wiosnę nie zniknie z ekranów telewizora. Ma już kilka nowych propozycji z TVP. W „Prestiżu” zadebiutowała na okładce w grudniu 2007 roku. Od 2009 razem z ojcem Mariuszem Podkalickim testuje dla nas samochody. W 2009 zadebiutowała w rajdach samochodowych, uczestnicząc w szczecińskiej edycji rajdu Baja.

imj

 


Nowy Numer

gajda