Nowy Numer

Najnowsze

 

Spinki do koszuli to niemal synonim elegancji. Każdy mężczyzna powinien mieć w szafie przynajmniej jedną koszulę, do której można dobrać taki dodatek. Dlaczego? Jest to wybór nie tylko niezwykle gustowny, ale i oryginalny. Spinki do koszuli mogą stać się więcej niż ozdobą - mogą wyrażać upodobania, a nawet pasje. A to wszystko dzięki ciekawym wzorom! Zacznijmy jednak od początku i dowiedzmy się, jak dobrać spinki do męskiej koszuli.

 

„Villa de la musique” – otwieramy muzyczną wiosnę… na salonach! 

 

Podobno nie ma mebli uniwersalnych, które sprawdzają się w każdej sytuacji i każdej biurowej przestrzeni. Od tego „podobno” jest jednak wyjątek, którym okazują się fotele oraz krzesła do biura. Profesjonalne modele o ergonomicznym kształcie, odpowiednim wyprofilowaniu, rozbudowanej regulacji ustawień to meble, które przydadzą się w większości biur. Zadbają o komfort i wygodę pracowników, zwiększą ich efektywność oraz zapobiegną nieprzyjemnym kontuzjom. Jak wybrać taki idealny fotel do biura? I gdzie go szukać?

 
 
Głęboko wierzymy, że każdy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie takie ubrania, które będą stylowe z sezonu na sezon.