Tęczowy jazz

Autor

Aneta Dolega

Północna Izba Gospodarcza wraz z klastrem hotelarskim HoReCa w tym roku postanowili wesprzeć Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Tęcza. Z tej okazji 22 marca (godz. 18) w Hotelu Park organizują koncert charytatywny: ze sceny popłyną smooth jazzowe brzmienia.

Wystąpią Maya Koterba (na zdjęciu) i Ludwik Konopko. Maya jest wokalistką jazzową. Jako pedagog wykłada na Akademii Sztuk. Bierze udział  w różnych projektach artystycznych, m.in. współpracuje z aktorami Teatru Lalek „Pleciuga”. Uczestniczka wielu festiwali i warsztatów muzycznych wystąpi razem ze swoim kwartetem. Ludwik Konopko to świetny gitarzysta jazzowy i smooth jazzowy. Jego gra jest pełna emocji – od delikatnych, nastrojowych brzmień po bardziej dynamiczne. Kunszt i wirtuozeria jego gry zachwyca.

Koncertowi towarzyszyć będą licytacje przeróżnych cennych przedmiotów. Dochód z ich sprzedaży zasili konto Stowarzyszenia Tęcza. Imprezę poprowadzą: Jakub Gwit, szczeciński aktor, wokalista oraz twórca i właściciel Teatru Rozmaitości „ GWITAJCIE” i Marek Polakiewicz, przedstawiciel Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie oraz Klastra Hotelarskiego HoReCa.

 

3( 136)
Marzec'20