Menedżer Roku 2020

Uroczysta gala Plebiscytu Menedżer Roku zaplanowana jest na 22 kwietnia 2020 r. Będzie to już trzecia edycja wydarzenia, mającego na celu nagrodzenie najbardziej aktywnych i skutecznych w działaniu osób o wysokim potencjale menedżerskim, które znacząco wpływają na rozwój biznesowy przedsiębiorstwa na terenie województwa zachodniopomorskiego. 

Autor

Karina Tessar

galeria

Organizatorami plebiscytu są: Fundacja Biznes Innowacje Networking, studenci i pracownicy Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz członkowie Kapituły Plebiscytu. Inicjatorką jest dr Katarzyna Kazojć, która wraz z członkami studenckiego koła naukowego co roku współtworzy to przedsięwzięcie. Wszyscy oni pragną uhonorować menedżerów, którzy wykazują się ponadprzeciętną aktywnością i osiągnięciami oraz są bardzo skuteczni w zarządzaniu, co przekłada się na stabilny wzrost i rozwój biznesu.  W skład kapituły wchodzą osoby reprezentujące środowisko biznesowe różnych sektorów gospodarki. 

Wyróżnienie to dopiero początek

Na stronie internetowej fundacji dostępny jest formularz, poprzez który każdy może zgłosić swoich kandydatów. Zgłoszenie może być formą wynagrodzenia pracowników na stanowiskach odpowiedzialnych za rozwój biznesowy przedsiębiorstwa lub docenienia przełożonego, a jednocześnie jest również szansą na promocję firmy. Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów potrwa do 14 marca 2020 r. Członkowie Kapituły Plebiscytu dokonają nominacji do wyróżnień spośród zgłoszonych kandydatów. Podczas posiedzenia kapituły zostanie wybrany laureat tytułu „Menedżer Roku” województwa zachodniopomorskiego. Zadecyduje o tym uzyskana łączna liczba punktów w wyniku oceny kapituły. Zwycięzcy zostaną przedstawieni na gali, w trakcie której nagrodzone zostaną również firmy społecznie odpowiedzialne województwa zachodniopomorskiego w ramach ósmej edycji Plebiscytu Równa Firma. 

Laureatami Menedżera Roku w roku 2018 zostali: Daria Nowak (PR & Marketing Menager oraz Specjalista ds. Komercjalizacji w Turzyn Sp. z o.o.) oraz Łukasz Żuchowski (Dyrektor zarządzający Faymoville). W ubiegłorocznej edycji plebiscytu do grona laureatów dołączyli: Renata Długaszek (ówczesna Dyrektor Hotel Dana Business & Conference) oraz Krzysztof Bratkowski (Marketing Manager Grupy Polmotor). 

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza oraz uzyskało Mecenat Miasta Szczecin. Prestiż Magazyn Szczeciński jest patronem medialnym Plebiscytu Menedżer Roku. Zachęcamy do zgłaszania przedstawicieli firm, którzy nadają ton gospodarce województwa zachodniopomorskiego.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje o przebiegu plebiscytu znajdują się na stronie internetowej www.fundacjabin.pl/plebiscyt-menedzer-roku.

 
3( 136)
Marzec'20