Kultowe MINI w zasięgu ręki

Już za 890 złotych netto miesięcznie możemy mieć ten kultowy samochód. Charakterystyczny wygląd, komfort, nowoczesny design, sportowy pazur – to cechy MINI, które identyfikują zarówno samochód, jak i jego właściciela.

Autor

prestiz

Skonfiguruj swoje MINI

Dealer BMW i MINI Bońkowscy, pozwala niemal od podstaw skonfigurować wymarzony samochód – mówi Paweł Ząbek – Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu – Już w pierwszym etapie przygotowania specyfikacji można wybrać takie rozwiązania, które zagwarantują nam, że wybrane auto będzie nie tylko unikalne, ale i spersonalizowane. Swój wymarzony samochód można zaprojektować w zaciszu domowym, poprzez specjalny konfigurator umieszczony na stronie internetowej MINI. 

 W zależności od modelu MINI możemy skorzystać z bogatej oferty indywidualnej konfiguracji. Poczynając od lakieru, tapicerki, naklejek (na zewnątrz i wewnątrz samochodu), koloru podświetlenia, po wybór preferowanej skrzyni biegów – automatyczną, automatyczną sportową bądź manualną. Możemy także wybrać opcję z deską rozdzielczą oraz listwami progowymi z własnym imieniem i logo.

– Sposobów modyfikacji jest naprawdę mnóstwo – dopowiada Bartosz Jastrzębski – Doradca ds. sprzedaży samochodów MINI.  – Kiedyś marka MINI kojarzyła się głównie z samochodami przeznaczonymi dla kobiet, dzisiaj to stereotyp, który odszedł do lamusa. Zatem dla kogo jest to auto? Na pewno dla tych, którzy doceniają zarówno nowoczesne technologie, jak i stylowe, designerskie detale. To auto dla kobiet i mężczyzn. Dla ludzi młodszych i starszych. Dla singli oraz całych rodzin.
W jeździe miejskiej doskonale sprawdzą się jego rozmiary, na dłuższych trasach – silnik.

Brytyjski MINI jest częścią koncernu BMW. Na platformie BMW znalazły się największe modele Countryman oraz Clubman. Niezwykle popularne są również Hatch 3-drzwiowy oraz Hatch 5-drzwiowy.  – Nowością są dwa modele MINI John Cooper Works Clubman i MINI John Cooper Works Countryman. Każdy z nich jest wyposażony w czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 306 KM. To auto na pewno docenią amatorzy sportowej, szybkiej jazdy. Polecam choć raz wsiąść za kierownicę i odbyć próbną jazdę. Samochód prowadzi się fenomenalnie. Według mnie ciężko porównać go z jakimkolwiek innym autem z tej klasy. Można się w nim zakochać – mówi Bartosz Jastrzębski. 

MINI już od 890 złotych netto

Wydaje się, że idealny, spersonalizowany samochód musi kosztować fortunę. Okazuje się, że można go posiadać bez zbytniego obciążenia domowego budżetu. Auto z zastosowaniem najnowszych technologii, całkowicie niepowtarzalne i co bardzo ważne, niezwykle bezpieczne jest dostępne od 890 złotych netto miesięcznie.  – Oferta nie dotyczy wyłącznie przedsiębiorców. To także propozycja dla osób, które nie posiadają działalności gospodarczej – tłumaczą przedstawiciele salonu. – Trzeba tylko spełnić kilka prostych warunków. Przede wszystkim mieć zdolność kredytową oraz stałe zatrudnienie. Nasze samochody dostępne są również w leasingu. Tutaj również mamy ciekawe propozycje dla indywidualnych osób. Coraz bardziej powszechne jest leasingowanie z wysoką wartością zakupu. Klienci decydują się na nie bardzo często. Przy takim rozwiązaniu, na koniec okresu kredytowania nie muszą wykupować pojazdu, a mogą wymienić go na nowy. Dzięki temu mogą się cieszyć nowszymi technologiami oraz pakietem pełnej gwarancji. Nowością jest najem długoterminowy, który trwa od 24 do 60 miesięcy. To propozycja, z której mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby indywidualne.

W najbliższych miesiącach marka MINI będzie jeszcze bardziej widoczna na drogach województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Dealer MINI Bońkowscy nawiązał współpracę z Wydziałem Wzornictwa Akademii Sztuki. Doskonałą promocją ma być również współpraca z uznanym, nie tylko w Szczecinie, designerem Maciejem Karpiakiem. 

Używane MINI z gwarancją

W salonie (Ustowo) dostępne są także samochody używane. Każde z oferowanych aut przechodzi bardzo dokładny przegląd pod okiem profesjonalnych mechaników, pracujących dla marki MINI w Szczecinie. – Wszystkie używane modele MINI mają gwarancję. Najczęściej auta były serwisowane u nas, dzięki czemu znamy ich historię, znamy właścicieli, wiemy jak nimi jeździli. Przyjmujemy je do sprzedaży po dokładnym sprawdzeniu. Jeśli mamy jakieś wątpliwości – nie trafiają do nas. Marka MINI jest lifestylowa, nowoczesna i niezawodna.  Zgodnie z tym staramy się sprostać tym oczekiwaniom, bez względu czy dotyczy to aut nowych, czy używanych. Użytkownicy MINI cenią sobie jakość oraz to, że z całą pewnością wyróżniają się drodze, tym samym utożsamiają się z marką. MINI jest nie tylko samochodem, jest również powodem do dumy – podsumowuje Karolina Broda, doradca ds. sprzedaży samochodów MINI.  

 
Dealer MINI Bońkowscy
Ustowo 55
Szczecin
3( 136)
Marzec'20