Ślubny Duet Idealny by Enklawa Institute

Styczeń i luty to gorący czas w branży ślubnej. To właśnie teraz przyszli państwo młodzi podejmują kluczowe decyzje dotyczące najważniejszego dnia w ich życiu. Z myślą o nich Enklawa Institute przygotował własną propozycję ślubnych pakietów glamour. O przygotowaniach do ślubu rozmawiamy z właścicielką Enklawy, panią Martą Czerkawską-Burgs.

Autor

Karina Tessar

galeria

Pani Marto, jakie pakiety proponujecie narzeczonym, przygotowując ich do ślubu?

To zależy od ich indywidualnych potrzeb, dlatego wybór pakietu zawsze poprzedzony jest spotkaniem konsultacyjnym i poznaniem oczekiwań naszych klientów. Ze swojej strony proponuję kilka pakietów do wyboru: Diamond, Gold lub Silver – w zależności od zapotrzebowania i możliwości finansowych państwa młodych.

A jeśli panna młoda chciałaby się zdecydować tylko na makijaż?

Przygotowaliśmy na tę okazję wspaniałą ofertę łączoną z zabiegiem Geneo. Jest to zabieg bankietowy, błyskawicznie poprawiający wygląd skóry: wygładza, nawilża i rozświetla. Na tak przygotowanej cerze wykonujemy świetlisty makijaż w stylu Glow. Uważam, że w takim makijażu każda kobieta wygląda najpiękniej.

Jakie są koszty takiego przygotowania?

Regularna cena takiego zabiegu wraz z makijażem to 400 zł, ale dla panien młodych mamy ofertę specjalną: 299 zł. Zważywszy, że sam zabieg kosztuje 250 zł, panna młoda otrzymuje profesjonalny makijaż ślubny za jedyne 49 zł! 

Czy makijaż permanentny to również dobra opcja przed ślubem? 

Tak, jak najbardziej. To świetne rozwiązanie na dłuższy czas: w końcu makijaż jest wtedy perfekcyjny na dłużej, a nie tylko w dniu ślubu. Obecnie makijaż permanentny różni się od tego, jaki wykonywano 10-15 lat temu. Teraz mamy możliwość subtelnego podkreślenia ust, np. metodą Aquarelle, co daje efekt przypominający błyszczyk, możemy wykonać brwi włoskowe, a także pudrowe, wyglądające jak cień do brwi. Nawet kreski możemy wykonać w formie roztartego cienia, a nie tylko eyelinera. W dniu ślubu nakładamy tylko nawilżający krem, podkład, rozświetlacze i jesteśmy gotowe. 

Co z rzęsami: doczepianie kępek czy przedłużanie? 

Nie jestem zwolenniczką przedłużania na dłuższy czas. Natomiast uważam to za idealne rozwiązanie na okres przedślubny i czas podróży poślubnej. Nasza stylistka rzęs szkolona była przez słynną Zofię Jasińską, stylistkę gwiazd, która dba o idealne rozłożenie rzęs i bezpieczeństwo zdrowia.

Całość dopełniają paznokcie?

Owszem, to bardzo ważny element naszego wyglądu i to zarówno u panien, jak i panów młodych - w końcu to na dłoniach koncentrują się uwaga gości i obiektywy aparatów podczas zakładania obrączek ślubnych. Uwielbiamy klasyczne, pięknie wykończone paznokcie. Zapraszamy też na pedicure wykonywany w niezwykle luksusowych warunkach. 

Dziękuję za rozmowę.

 

 
Enklawa Institute
Aleja Wojska Polskiego 40/2
Szczecin
2( 135)
luty'20
gajda