Nowoczesna epilacja laserowa Szybciej, bezpieczniej, skuteczniej

Ze względu na nieporównywalne z innymi metodami trwałe efekty zabiegu, epilacja laserem cieszy się ogromną popularnością, w szczególności wśród kobiet. Klinika Zawodny dysponuje coraz nowocześniejszymi laserami, dzięki czemu zabieg jest dużo szybszy i skuteczniejszy w walce z niechcianym owłosieniem. O jego zaletach mówi dr Piotr Zawodny.

Autor

prestiz

Czym jest epilacja laserowa i czy jest to zabieg bezpieczny?

Jest to zabieg polegający na usunięciu zbędnego lub nadmiernego owłosienia za pomocą światła lasera. Tradycyjne metody depilacji mogą być czasochłonne i mało efektywne - epilacja laserowa jest uznana za najbardziej efektywne rozwiązanie. Przy wyborze lasera należy się kierować przede wszystkim przesłanką własnego bezpieczeństwa. W ciągu ostatnich kilku lat na rynku medycyny estetycznej pojawiło się wiele laserów i urządzeń wzorowanych na tych wiodących, lecz daleko im do ich jakości. Zapewnienia nieznanego producenta o ich najlepszych parametrach i możliwościach niestety należy traktować z odpowiednim dystansem. Każdy zabieg to ingerencja w ciało i zdrowie. Jednak kwestia bezpieczeństwa nie sprowadza się tylko do używanej przez dany gabinet technologii, ale także do zaufania, że osoba wykonująca zabieg posiada niezbędne umiejętności, doświadczenie oraz potrafi uniknąć i ewentualnie leczyć możliwe działania uboczne, które zawsze są potencjalnym ryzykiem.

Czy epilacja laserowa może być jeszcze skuteczniejsza i szybsza?

Klinika Zawodny oferuje pacjentom zabiegi epilacji przy użyciu dwóch laserów produkowanych przez wiodące w tym zakresie firmy na świecie. Pierwszym z nich jest laser diodowy Vectus amerykańskiej firmy Palomar-Cynosure. Jego unikalna technologia pomiaru poziomu melaniny w skórze za pomocą dedykowanego urządzenia Skintel gwarantuje maksimum bezpieczeństwa przy jednocześnie najwyższej efektywności zabiegowej na rynku. Jego technologia stanowiła prawdziwy przełom w dziedzinie epilacji laserowej dostępnej na rynku. Wydawałoby się zatem, że epilacja laserowa nie może być już skuteczniejsza, dokładniejsza czy bezpieczniejsza w usuwaniu zbędnego owłosienia. A jednak, w Klinice Zawodny od niedawna można skorzystać z jednego z nielicznych w Polsce lasera Thunder MT, również wiodącej firmy w zakresie laseroterapii Quanta System, który z uwagi na technologię hybrydową (dwa lasery w jednym) stanowi absolutną nowość w kategorii epilacji laserowej. Specjaliści z Kliniki Zawodny potwierdzają, że epilacja laserowa oryginalnym urządzeniem Thunder MT to możliwość uzyskania jeszcze lepszych i szybszych efektów niż przy pomocy wcześniejszych systemów laserowych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Laser Thunder, łączy w sobie wszystkie zalety najlepszych urządzeń na rynku: jest skuteczny, o wiele mniej bolesny, a w odpowiednich rękach bezpieczny dla Pacjenta. Laser Thunder MT pozwala na przeprowadzanie skutecznego, minimalnie bolesnego i bezpiecznego zabiegu. Przy pomocy dwóch różnych długości fali możliwe jest bardzo efektywne usunięcie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, a cała procedura epilacji, nawet na tak dużych obszarach, jak uda, łydki czy plecy, zajmuje około pół godziny i jest bardzo komfortowa dla pacjenta. Dzięki temu, od momentu swojej premiery zyskuje miano najskuteczniejszego, najmocniejszego i najszybszego lasera na rynku światowym, służącego do epilacji. Aktualnie dysponując dwoma najwyższej klasy laserami o trzech różnych i wzajemnie uzupełniających się długościach fali, Klinika Zawodny nie ustaje w dążeniu do najwyższej efektywności, bezpieczeństwa oraz satysfakcji naszych Pacjentów.

Klinika Zawodny Estetic
ul. Ku Słońcu 58
Szczecin

tel. 504 948 320, 508 719 262, 508 752 460

2( 135)
luty'20
gajda