Ekspert radzi

Autor

Piotr Zawodny

Zauważyłam, że ostatnio moja skóra jest szara i pozbawiona blasku. Dodatkowo stała się mniej elastyczna, wygląda na wiecznie zmęczoną. Chciałabym wykonać zabieg , który poprawi jej wygląd w tym zimowym okresie, ale nie mogę sobie pozwolić na długą rekonwalescencję jak przy terapii laserowej. Nie wiem jaki zabieg będzie najskuteczniejszy. Proszę o radę eksperta. Pozdrawiam Ewa

Pani Ewo, w naszej ofercie znajduje się wiele nieinwazyjnych zabiegów poprawiających wygląd i kondycję skóry. Okres zimowy to czas, kiedy nasza cera wymaga szczególnej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdują się godne polecenia peelingi chemiczne, które cieszą się niezwykłą popularnością wśród naszych pacjentek ze względu na szybkie i widoczne efekty napięcia, rozświetlenia cery oraz długotrwałe rezultaty. Jeżeli zależy Pani na zabiegu bankietowym, dużą popularnością cieszy się zabieg PQAge oraz Vcarbon. Kolejnym często wybieranym zabiegiem przez nasze pacjentki jest Infuzja tlenowa intraceuticals. Jest to tlenowa metoda w odmładzaniu i przywracaniu blasku skórze. Jeżeli skóra wymaga dodatkowo oczyszczenia i nawilżenia polecamy zabieg AQUAPURE, który łączy hydropeeling próżniowy z aplikacją substancji aktywnych. Zabieg mikrodermabrazji wodnej polega na usuwaniu martwych komórek oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją substancji aktywnych, dobranych do problemu skóry. OXYGENEO™- natomiast to przełomowa pielęgnacja skóry, polegająca na złuszczeniu, wchłanianiu składników aktywnych oraz dotlenieniu cery. Ze względu na szeroki zakres zabiegów warto udać się na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne do naszej kliniki w celu dobrania indywidualnych rozwiązań.

Dzień dobry. Panie Doktorze mam 45 lat. Od pewnego czasu zauważyłam, że moja skóra staje się coraz bardziej wiotka i uwidaczniają się zmarszczki. Zastanawiałam się nad laseroterapią lecz moja skóra jest cienka, więc nie wiem czy to byłaby odpowiednia terapia dla mnie? 

Dzień dobry. 

W odpowiedzi na Pani pytanie nasuwa się jedna myśl - Laser Picosekundowy Enlighten, to obecnie najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny medyczny system laserowy, który pozwala skutecznie usuwać tatuaże, przebarwienia, blizny, a także rewitalizować i odmładzać skórę.

Terapia Pico MLA, dzięki zastosowaniu soczewki frakcyjnej wykorzystywana jest do głębokiej przebudowy skóry. Zabieg przynosi wymierne efekty w postaci odmłodzenia i ujędrnienia. Kuracja jest bezbolesna i nie wiąże się z koniecznością długiej rekonwalescencji, co pozwala na wykonanie zabiegu nawet latem. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu, jednak w wypadku konieczności leczenia głębszych zmian skórnych, wskazane jest wykonanie serii 3-5 zabiegów. 

Aby dopasować prawidłowo terapię i ustalić ewentualną ilość potrzebnych zabiegów zapraszam Panią na konsultację do naszej Kliniki z doświadczonym gronem lekarzy i kosmetologów. 

2( 135)
luty'20
gajda