Targi Bud-Gryf & Home tuż-tuż!

Przed nami 29. edycja targów Bud-Gryf & Home, największej imprezy w regionie poświęconej tematyce budowlanej i wyposażeniu wnętrz. Stu pięćdziesięciu fachowców pod jednym dachem zaprezentuje najnowszą ofertę na rynku. Eksperci będą uczyć i doradzać  nie tylko jak budować, ale też jak… oszczędzać. Wszystko już w dniach 27-29 marca.

Autor

prestiz

Sprawdzona formuła w nowym miejscu

Po raz pierwszy, po blisko trzydziestu latach, targi Bud-Gryf & Home zmieniają miejsce. Impreza „przeprowadza się” na Łasztownię vis-a-vis Nabrzeża Starówka. Od tego roku nowym „domem” tego wydarzenia będzie przestronna i funkcjonalna hala Event Marina wraz ze specjalnie dobudowaną drugą halą targową oraz dużym zewnętrznym terenem wystawienniczym. Zapewniamy przestronny parking, zaś rozmieszczone na trasie drogowskazy ułatwią dojazd odwiedzającym. Malownicza  sceneria z widokiem na szczecińskie bulwary i panoramę miasta stanowić będzie doskonałe tło dla targów.

Wszędzie dobrze, ale na Bud-Gryf & Home najlepiej!

Rynek budowlany wciąż jest jedną z prężniej rozwijających się dziedzin na rynku handlowym. Nowe technologie ułatwiają realizowanie założonych planów już niemal na każdym etapie – od fundamentów po elementy wykończenia wnętrz. Śmiało można powiedzieć, że niebawem nietknięta udoskonaleniami pozostanie tylko symboliczna… wiecha. Jak nie pogubić się w tych nowinkach, a jednocześnie być na bieżąco, zaoszczędzić i wybrać najbardziej ekonomiczne rozwiązania? Na te pytania odpowiedzą eksperci. Swoją wiedzą dzielić się będą m.in. podczas warsztatów i wykładów towarzyszącym targom. Bud-Gryf & Home jest okazją by rozwiać wszelkie budowlane wątpliwości, całe kompendium wiedzy będzie na wyciągnięcie ręki w jednym miejscu. Co roku w wydarzeniu udział biorą m.in. architekci, przedstawiciele branży budownictwa energooszczędnego, projektanci, stolarze, czy eksperci
z branży dociepleń. To trzydniowe spotkanie jest niecodzienną okazją dla wystawców, którzy mogą dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego grona potencjalnych klientów. Szacuje się, że w targach Bud-Gryf & Home bierze udział blisko dziewięć tysięcy odwiedzających, z czego ponad osiemdziesiąt procent jest w trakcie budowy, remontu lub ich planowania.

Nie tylko oferta handlowa…

Bogata oferta handlowa to jedno, ale równie ważnym elementem targów są chociażby warsztaty, konkursy, czy pokazy. Stałym elementem jest konferencja pod tytułem „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” i giełda kooperacyjna, która stanowi szybką i prostą formę nawiązywania kontaktów z przyszłymi kooperantami. W tym roku nie zabraknie też nowości, na terenie targów działać będzie Strefa EKO, gdzie zwolennicy ekologicznych trendów znajdą m.in. produkty i inspirację w tej dziedzinie. Odwiedzający będą mieli także możliwość zdobycia praktycznych umiejętności podczas wspólnego, dwudniowego majsterkowania z gwiazdą targów! Szczegóły już wkrótce.

 

BUD-GRYF & HOME  |  Targi budowlane i wyposażenia wnętrz

27-29.03.2020  |  Łasztownia, ul. T. Wendy 18  |  www.bud-gryf.pl

2( 135)
luty'20
gajda