Dni otwarte na Warszewie

Autor

Andrzej Kus

galeria

Za nami dni otwarte osiedla Apartamenty Warszewo. Zaprezentowane zostało mieszkanie pokazowe zaprojektowane przez Hannę Mackiewicz z Pracowni Architektury Wnętrz Mackiewicz Architekci. Zrobiło na gościach ogromne wrażenie. 

Dobiega końca ostatni etap inwestycji Apartamenty Warszewo. Przy ulicy Kalinowej, w budynku 101 powstało 21 mieszkań. Najmniejsze mają 78, największe aż 115 metrów kwadratowych. Każde z nich o bardzo wysokim standardzie, z mnóstwem możliwości aranżacji. Podczas dni otwartych zaprezentowane zostały możliwości mieszkania 90-metrowego. 

– Znajduje się w nowoczesnym budynku, dlatego wnętrze musiało być współczesne, a jednocześnie miało trafić w gusta szerszego grona odbiorców – opowiada Hanna Mackiewicz, która wykonała projekt wnętrza. – Jego atutem bez wątpienia są duże okna, dzięki czemu wnętrze jest bardzo jasne i przestronne. Przestrzeń dominującą stanowi salon z otwartą kuchnią i jadalnią. Uwagę przykuwa zabudowa meblowa, która wydziela strefy w części dziennej, a jej boki, wykończone taflami lustra, sprawiają, że mimo swych gabarytów, nie przytłacza.

Aranżacja zrobiła duże wrażenie na gościach dni otwartych. Docenili bardzo bogate, standardowe wyposażenie mieszkania, ale również jego przestrzeń oraz doskonałe położenie całej inwestycji. 

– Chcieliśmy stworzyć ponadczasowe wnętrze, które przyszły nabywca w prosty sposób dostosuje do swoich indywidualnych potrzeb. W projekcie zastosowano naturalne materiały takie jak drewno i kamień. Dominują neutralne barwy, charakteru dodają czarne dodatki. W przedpokoju, pokojach i łazience zaprojektowaliśmy obszerne szafy, dzięki temu wnętrze jest nie tylko eleganckie, ale również funkcjonalne – mówi projektantka.

Właściciele otrzymają klucze do swoich mieszkań jeszcze w tym kwartale. 

 

2( 135)
luty'20