Luty w Netto Arenie

W kalendarium wydarzeń tego miesiąca najważniejszą gwiazdą jest Garou. Tego artysty nikomu przedstawiać nie trzeba. Kanadyjski piosenkarz da w Polsce tylko dwa koncerty, w tym jeden właśnie w szczecińskiej Netto Arenie. 

Autor

Karolina Wysocka

Garou w Szczecinie

Znany z takich przebojów jak "Seul" czy "Gitan", a także współpracy z Celine Dion, która zaowocowała hitem "Sous le vent", Garou wystąpi w Szczecinie 27 lutego. Artysta uważany jest za jednego z najbardziej urzekających i charyzmatycznych przedstawicieli francuskiej sceny muzycznej. Pod koniec lat 90. odniósł wielki sukces, wprowadzając do muzyki zupełnie nową jakość. Wizerunek romantycznego macho zjednał mu tysiące fanek na całym świecie, ale sam mówi o sobie skromnie: „podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i czasie”. Piosenkarz ma bogatą dyskografię, wydał aż 8 płyt i niezliczoną ilość singli, często koncertuje. Jego pierwszy album "Seul", wydany w 2000 roku, w samej Francji osiągnął sprzedaż 2,5 miliona sztuk w jedyne 11 tygodni, a 6 płyta "Rhythm and blues" (2012) uzyskała status złotej już tydzień po wydaniu. Mylą się więc Ci, którzy myślą, że czas tego artysty minął w latach 90: Garou podąża własną, niezależną drogą i nadal odnosi sukcesy, które przemysł muzyczny docenia wręczając mu takie nagrody jak "World Music Awards", "Le Félix - Révélation au Québec". Jego atutem jest nie tylko seksowny głos, który przyciąga jak magnes, ale także mistrzowski poziom gry na wielu instrumentach: gitarze, fortepianie, klawesynie i trąbce. Bierze udział w programach telewizyjnych, tworzy własne projekty i lubi zaskakiwać, dlatego szczecińska publiczność może liczyć na wielki show z prawdziwego zdarzenia. Bilety do nabycia na stronie www.arenaszczecin.pl/bilety  oraz w kasach Netto Areny.

Pomerania Hunting&Outdoor

W dniach 29 lutego-1 marca odbędzie się Spotkanie Pasjonatów Łowiectwa i Strzelectwa. Zeszłoroczna edycja imprezy przyciągnęła aż 8 tysięcy odwiedzających: nie tylko szczecinian, ale także gości z kraju i zagranicy, głównie naszych zachodnich sąsiadów. W programie jest m.in. prezentacja ponad 80 myśliwskich marek, wystawa trofeów łowieckich, strzelnica, występy zespołów muzycznych, prelekcje na ciekawe tematy, pokazy kulinarne i darmowa degustacja dziczyzny. Wydarzenie jest skierowane nie tylko do ludzi z branży łowieckiej, ale także miłośników i organizatorów wypoczynku na terenie północno-zachodniej Polski oraz rodzin z dziećmi. Wstęp wolny.

Polska Noc Kabaretowa 2020

... czyli śmiech w wielkim mieście, to wydarzenie, na które Netto Arena zaprasza już 9 lutego. To już 9. edycja imprezy, co oznacza, że tego typu rozrywka cieszy się wielką popularnością w naszym kraju. Tym razem prowadzący: Adrianna Borek i Igor Kwiatkowski zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Kabaret K2 i Igor Kwiatkowski. Bilety do nabycia na stronie www.arenaszczecin.pl/bilety oraz w kasach Netto Areny.

Na łyżwy lub na mecz

Netto Arena zaprasza wszystkich fanów na mecze koszykówki King Wilków Morskich w rozgrywkach Energa Basket Ligi, a miłośników zimowych aktywności na kryte lodowisko, które zaprasza osoby indywidualne, ale przygotowało też specjalną ofertę dla szkół. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew, kasków i pingwinków do nauki jazdy oraz wziąć udział w zajęciach szkółki łyżwiarskiej.

2( 135)
luty'20