Apartamenty NIE na wynajem

Inwestycja Apartamenty Warszewo skierowana jest do najbardziej wymagających osób. Jeszcze w tym kwartale mieszkańcy odbiorą klucze do mieszkań, które można porównywać jedynie z ekskluzywnym domami. – W Szczecinie nie mamy konkurencji – mówią przedstawiciele firmy Marina Developer. 

Autor

prestiz

Są doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie chcą już mieszkać w wielkim domu i zamierzają zamienić go na luksusowe mieszkanie. Mowa o Apartamentach Warszewo przy ulicy Kalinowej, gdzie dobiega końca ostatni etap budowy. Przedstawiciele Marina Developer zapewniają, że budynek 101 pod każdym względem wyprzedza konkurencyjne inwestycje. 

– Ma bardzo bogate standardowe wyposażenie, w którym znajdziemy m.in. klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, system inteligentnego zarządzania renomowanej firmy Fibaro, komórkę lokatorską czy co najmniej dwa miejsca postojowe z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych. Każdy właściciel apartamentu będzie miał do swojej dyspozycji balkon, taras, a nawet zaaranżowany ogród z automatycznym systemem nawadniania oraz koszenia trawników. To wszystko mamy w cenie mieszkania. Udogodnień jest naprawdę mnóstwo, ale i tak nie są to wszystkie zalety – mówi Krystian Surmacz. 

Budynek, mimo że ma zaledwie trzy kondygnacje, posiada szybką oraz cichą windę. Do wykończenia części wspólnych użyte zostały naturalne materiały z najwyższej półki. Na klatkach schodowych zastosowane zostały izolacje akustyczne, podobnie na ścianach znajdujących się między mieszkaniami, a nawet ściankach wewnątrz każdego z apartamentów. W każdym mieszkaniu znajdziemy trzyszybowe, dwukomorowe okna z szybami absorbującymi promienie słoneczne. Ogromną, kolejną zaletą są balkonowe oraz tarasowe okna przesuwne, które nie posiadają progów

W budynku 101 inwestycji Apartamenty Warszewo nie ma możliwości zakupu mieszkania w celach późniejszego najmu krótkoterminowego. Gwarantuje to jeszcze większy spokój oraz bezpieczeństwo. 

Kolejną zaletą jest doskonałe położenie inwestycji. 

– Znajduje się w sąsiedztwie Parku Warszewo-Podbórz. Spacerem można dostać się do Puszczy Wkrzańskiej. To doskonałe rozwiązanie również dla rodziców z dziećmi. W pobliżu znajdziemy przedszkole, budowana jest także nowa szkoła podstawowa. Są sklepy, jest przychodnia, apteka. Niemal wszystko w sąsiedztwie – mówi Surmacz.   

Niezwykle istotne jest to, że w pobliżu nie znajdziemy anten nadawczych telefonii komórkowej. Nie ma również linii wysokiego napięcia i trafostacji powodujących zdrowotne powikłania. 

– Apartamenty Warszewo to bez wątpienia mieszkania dla bardzo wymagających osób. Zaprojektowane i wykonane zostały z niesamowitą dokładnością. Trudno porównać do nas jakąkolwiek inną inwestycję mieszkaniową w naszym mieście. Nasze mieszkania bardziej porównywałbym do ekskluzywnych domów – podsumowuje przedstawiciel dewelopera. 

 
Marina Developer
2( 135)
luty'20