Zostań restauratorem na Łasztowni

Restauracja Stara Rzeźnia zmienia nazwę na Rzeźnia Szczecin i szuka nowego najemcy. Rozwój Łasztowni jest zapowiedzią komercyjnego sukcesu, ale to niejedne atuty tego miejsca. Osoby zainteresowane poprowadzeniem restauracji mogą zgłaszać swoją kandydaturę w siedzibie Grupy CSL. 

Autor

Karolina Wysocka

Wyspa, choć jeszcze nie w pełni zagospodarowana, już sprawdza się jako miejsce organizacji różnych wydarzeń, w tym wielkich imprez miejskich. Jest to także codzienna destynacja spacerowiczów i turystów.
To przecież stamtąd rozciąga się jedna z najpiękniejszych panoram Szczecina i to Łasztownię łączy zaledwie mostek z Wyspą Grodzką i zlokalizowaną na niej prawdziwą szczecińską plażą. Kiedy coś się dzieje na Łasztowni, to restauracja zawsze jest pełna gości, dlatego nowy najemca będzie mógł korzystać z profitów płynących z tej wyjątkowej lokalizacji. Restauracja Rzeźnia będzie integralną częścią Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, które każdego tygodnia organizuje szereg przyciągających tłumy eventów. – Każdego roku Stara Rzeźnia realizuje ponad 250 wydarzeń o charakterze biznesowym, kulturalnym i społecznym. Na ogół jest tak, że nasz restaurator zapewnia catering, poczęstunek i zaprasza gości. Zależy nam na dobrej współpracy, najlepszych produktach i dobrej obsłudze, bo dzięki tym wspólnym działaniom restauracja może pozyskiwać klientów – wyjaśnia prezes Grupy CSL, Laura Hołowacz.

Wyjątkowa Mesa Kapitańska

W restauracji zaaranżowano nową przestrzeń. To wysublimowane miejsce powstało według pomysłu prezes Laury Hołowacz. Stylizowane na morską tawernę, pełne jest marynistycznych akcentów. Widok na Odrę i przekazane przez kapitanów i ludzi morza pamiątki żeglarskie tworzą niepowtarzalny klimat tej części restauracji. Mesa wzbogacona została o znaki pamiątkowe ze szczecińskich finałów regat The Tall Ship Races. Dzięki tym wszystkim akcentom żeglarze i kapitanowie zawsze wracają tu z sentymentem. Świetnie udają się tu nie tylko morskie spotkania i zabawy, ale także rodzinne obiady w większym gronie. Warto przypomnieć, że restauracja jest w pełni wyposażona, a sam budynek Starej Rzeźni jest bardzo rozpoznawalny. To wielka szansa zarówno dla przedsiębiorcy działającego na rynku gastronomicznym, jak i dla osób, które kochają kuchnię i chcą rozpocząć swoją przygodę z tą branżą.

Weź udział w rozmowach

Osoby zainteresowane poprowadzeniem restauracji w budynku Starej Rzeźni wciąż mogą zgłaszać swoją kandydaturę. Do rokowań mogą przystąpić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej (także spółki cywilne
i konsorcja), które złożą pisemną odpowiedź na  zaproszenie do rokowań, wykażą niezbędne doświadczenie oraz zdolność finansową do  poprowadzenia restauracji. Warunkiem udzielenia szczegółowych informacji dotyczących projektu jest złożenie zapraszającemu oryginalnie podpisanego oświadczenia o zachowaniu poufności, którego treść opublikowana jest na stronach internetowych firmy CSL oraz Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, na których znajdziemy też szczegółowy regulamin zasad udziału w rokowaniu oraz inne niezbędne oświadczenia i deklaracje.

 

Osoby kontaktowe:
Laura Hołowacz  |  laura.holowacz@csl.eu
Anna Herman  |  anna.herman@csl.eu
tel. 609 189 501

CSL SP. Z O.O
UL. TADEUSZA WENDY 14
70-655 SZCZECIN

 

 
2( 135)
luty'20