Look & Learn w Akademii Fryzjerskiej Gawęcki

Autor

Karina Tessar

galeria

Piękno i wiedza w parze z doświadczeniem i niezwykłą atmosferą – taki jest najnowszy projekt Akademii Fryzjerskiej Gawęcki. 

– Oprócz regularnych szkoleń chcieliśmy stworzyć przestrzeń dla jednodniowych dynamicznych warsztatów, dedykowanych pasjonatom piękna w ujęciu holistycznym. Przecież na fryzurę, zarówno damską, jak i męską, patrzymy biorąc pod uwagę całość: sylwetkę, styl ubierania się klienta czy jego charakter – mówi Krystian Gawęcki, twórca Look & Learn. Projekt to cykliczne spotkania poświęcone danej dziedzinie fryzjerstwa: od barberingu przez strzyżenia, koloryzacje aż po upięcia połączone z kreatywną stylizacją oraz makijażem. 

Josef Muhammed Yusuf z Academy of Art and Knowledge poprowadził w Akademii Gawęcki pierwsze szkolenie. Podczas wykładów teoretycznych i praktycznych wprowadził uczestników w niezwykły świat barberingu. Aggie Hairstyles – Agnieszka Szytel w drugiej edycji zaprezentowała oryginalne upięcia, zdradzając uczestnikom wszystkie tajniki ich wykonania. Stylizacje przygotowała uzdolniona Olga Kurenna, a sesja zdjęciowa to dzieło Ewa Papa Photography. – Przyjacielem i wsparciem dla naszych działań jest salon i marka Marella, która swoimi stylizacjami czyni nasze sesje jeszcze piękniejszymi. Drzwi Akademii są otwarte dla wszystkich twórczych i kreatywnych osób poszukujących prawdziwego piękna zarówno w zawodzie fryzjera, jak i w drugim człowieku – mówi Krystian Gawęcki. 

Dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania dofinansowania, a szczegóły dostępne są na fanpage Akademii: www.facebook.com/AkademiaGawecki. 

 

Akademia Fryzjerska Gawęcki
al. Wojska Polskiego 20
Szczecin

(wejście od ul. Bogusława)
Menager szkoleń: +48 726 601 813

12( 133)
Grudzień'19
gajda