Podróżuj ekologicznie

Follow me! od ponad 20 lat oferuje usługi transportowe w segmencie premium.  Według specjalistów z branży transportowej, marka plasuje się w ścisłej czołówce firm przewozowych w kraju. Klienci cenią jakość, profesjonalizm, elastyczność oraz życzliwą obsługę. Szczecińska marka postanowiła zrobić krok do przodu. Wyszła naprzeciw współczesnym trendom oraz wymagającym klientom, którzy cenią dbałość o środowisko. Follow me! przygotowało specjalną usługę, o której opowiedział Paweł Antosik.

Autor

Karolina Wysocka

Follow me! cały czas się rozwija, teraz stawiacie na ekologię. 

Jakiś czas temu postanowiliśmy postawić na proekologiczne działania. Szkolimy kierowców z eco- drivingu, mamy najnowocześniejszą flotę w regionie, samochody spełniające normy emisji spalin Euro 6, a prócz tego – stale monitorujemy i minimalizujemy zużycie paliwa. Wspieramy też inicjatywy, które mają na celu dbałość o nasze środowisko. 

Właśnie, ciekawym pomysłem jest też nowa usługa: Eco Business Class. Skąd ten pomysł i na czym ona polega?

Zauważyliśmy, że większość osób wybierających przejazdy typu Business Taxi podróżuje w pojedynkę. Wiele z nich odbywa się o tej samej porze i w tym samym kierunku. Zaczęliśmy się zastanawiać nad emisją spalin, a także tymi, którzy cenią sobie ekologię oraz oszczędność. Stworzyliśmy usługę, która jest odpowiedzią na ich wymagania. Eco Business Class jest formą ridesharingu, czyli współdzielenia przejazdu. Klienci dzieląc się miejscem w samochodzie, dzielą się także kosztami. Usługa łączy ekologię i ekonomię. Nie tylko dbamy o środowisko, gdyż mniejsza ilość przejazdów jednoosobowych przekłada się na redukcję emisji spalin, ale też znacznie optymalizujemy koszty podróży. 

Co jest największym atutem tej usługi? Dlaczego warto ją wybrać?

Eco Business Class to przejazd komfortowy, ale w bardzo przystępnej cenie, bo przejazd Business Taxi z opcją łączenia dwóch pasażerów to także oszczędność kosztów podróży nawet do 50%. A wszystko przy utrzymaniu wysokiego standardu usługi – działamy w usłudze door to door, gwarantujemy punktualność i profesjonalnego kierowcę. We wszystkich pojazdach oferujemy bezpłatne Wi-Fi, w środku na klienta czeka też woda mineralna. 

Do kogo skierowane jest Eco Business Class?

Przede wszystkim do osób i firm, kierujących się zasadą eko, a jednocześnie oczekujących najwyższej jakości usług. Dbałość o środowisko oraz jednoczesna optymalizacja kosztów to działania, którymi kieruje się wielu pasażerów. Dlatego też zapewne, dynamika rozwoju naszego ridesharingu przekroczyła znacznie nasze oczekiwania. Oczywiście, nie rezygnujemy też z „klasyki”. Nasza sztandarowa, lubiana przez klientów tradycyjna usługa Business Class pozostaje w ofercie i nadal można z niej korzystać. 

Czy Follow me! planuje w najbliższym czasie jeszcze jakieś nowości?

Oczywiście. Stale inwestujemy, rozszerzamy i unowocześniamy flotę pojazdów. Poza tym jest wiele obszarów, nad którymi obecnie pracujemy, ale za wcześnie o tym mówić. Rozwijamy się, choć może niekoniecznie chcemy być największą firmą przewozową w kraju, to z pewnością chcemy być jedną z najlepszych. Jestem przekonany, że nasi pasażerowie będą mile zaskoczeni kolejnymi nowościami od Follow me!”. Na razie nie chcemy nic zdradzać. Skupiamy się na tym, by dalej znajdować się w czołówce regionalnych przewoźników, oferować wysoką jakość usług i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. 

Więcej na nasz temat można przeczytać na stronie internetowej firmy: www.followme.pl. 

Dziękuję za rozmowę.

 
11( 132)
Listopad'19