STOP niechcianym naczyniom

Duża ilość podkładu i mocny makijaż to już przeszłość. Jeśli dotyczy Cię temat: rozszerzionych naczynek w obrębie twarzy i ciała, przebarwień, żylaków, zmian pigmentacyjnych i trądziku: Cutera Excel V+ to właśnie to urządzenie, które pozwoli Ci o nich zapomnieć! Jesień nadchodzi, a z nią pora na powrót terapii laserowych w wielkim stylu.

Autor

prestiz

galeria

Najnowszy laser w klinice

Tylko kilka gabinetów w Polsce jest obecnie wyposażonych w najnowszy laser Cutera Excel V+. Poprzednia jego wersja cieszyła się przez kilka lat w Klinice Zawodny niesłabnącą popularnością – a teraz – producent lasera ulepszył i rozszerzył jego możliwości. Do dyspozycji mamy laser  o wyższej w porównaniu z poprzednim mocy, powiększonym polem zabiegowym, ale także dodatkowe  głowice usuwające zaczerwienienia, drobne zmarszczki i inne niedoskonałości skóry. Dodatkowo laser uzupełnia teraz precyzyjny Dermastat (mikrogłowica), który pozwala na redukcję zmian w trudno dostępnych miejscach twarzy i ciała.

Dla kogo?

Być może mało satysfakcjonującą odpowiedzią jest „dla każdego”, ale to prawda. Bowiem możliwe jest to, że każdy posiada rozszerzone naczynka na twarzy i ciele, sławne „pajączki” o czerwonym lub fioletowym zabarwieniu. Wiele osób posiada zmiany pigmentacyjne, przebarwienia i piegi, których chciałby się pozbyć lub przynajmniej zredukować ich widoczność. Zmiany o charakterze naczyniowym to również teleangiektazje, rozproszone zaczerwienienia i naczyniaki. To właśnie ten  laser pomaga osobom posiadającym rumień, a nawet łagodny lub umiarkowany trądzik. Ponadto można go stosować na redukcję blizn, siniaków, a nawet żylaków nóg.

Kiedy i ile?

Nadchodzi właśnie najbardziej odpowiednia pora roku na zabiegi z wykorzystaniem takich laserów, jak Cutera Excel V+. Zbliżająca się jesień to doskonały moment na rozpoczęcie kuracji naczyniowej. Dlaczego rozpoczęcie? Ilość zabiegów zależy od rodzaju zmiany, jej wielkości i wielu innych czynników, które wspólnie definiują to, ile razy należy powtórzyć zabieg, w przypadku  lasera Cutera Excel V+ mamy możliwość zaobserwowanie rezultatu tuż po zabiegu. W przypadku zmian naczyniowych na przykład - dzieje się tak na skutek termicznego obkurczenia naczynia i zamknięcia dopływu krwi do tego miejsca, co sprawia, że naczynko lub żylak, które były łatwe do zaobserwowania jako czerwono-fioletowa sieć żył, przestaje być widoczna.

Dlaczego?

W zeszłym roku w naszej Klinice wykonaliśmy ponad 1000 zabiegów związanych z zamykaniem naczyń, nasze wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych pacjentów oznacza, że jest to procedura warta zaufania. Dzisiaj możemy cieszyć się jeszcze lepszymi udogodnieniami, które zapewnia nam nowa Cutera Excel V+. Unowocześniona wersja oferuje większe pole zabiegowe: to znacznie przyspiesza czas trwania zabiegu oraz pozwala na bardziej równomierne usuwanie rumienia naczyniowego. Charakteryzuje ją moc większa nawet do 50% poprzedniej wartości, co przekłada się bezpośrednio na skuteczność i szybkość zabiegu. Ulepszony system chłodzenia kontaktowego sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy w odczuciu.

Nowości!

Laser Genesis oraz Green Genesis w ramach wielozadaniowego urządzenia Cutera Excel V+ to dwa nowego rodzaju zabiegi dostępne teraz w Klinice Zawodny. Mogą być wykonywane jako samodzielna terapia lub zalecane jako terapia uzupełniająca. Jest to doskonała alternatywa dla osób cierpiących na deficyt czasu, ponieważ oba zabiegi Genesis nie wymagają okresu rekonwalescencji. Laser Genesis i Green Genesis zaleca się dla osób z zaczerwienioną skórą twarzy, drobnymi zmarszczkami, bliznami oraz innymi niedoskonałościami skóry. Genesis odmładza i zamyka niewielkie naczynia, zaś Green Genesis dodatkowo jest polecany przy przebarwieniach i oznakach starzenia się skóry.

Wszystko na plus

Równowaga musi być zachowana i tak też dzieje się w przypadku działania tego lasera. Odejmujemy niedoskonałości, dodajemy pewność siebie. Warto jest pamiętać, że medycyna estetyczna to także leczenie przypadłości zdrowotnych, dermatologicznych i estetycznych. Intensywnie czerwone plamy naczyniowe na twarzy i ciele potrafią druzgocąco wpływać na samoocenę. Purpurowe sieci żył na nogach definiują dobór garderoby i swobodę ubioru w zależności od pogody, pory roku czy nawet podczas wyjazdu na wakacje. Nakładanie dużej ilości makijażu nie jest już koniecznością w czasach, kiedy można usunąć niemal każdy mankament urody oddając się w ręce profesjonalistów.

Klinika Zawodny Estetic
ul. Ku Słońcu 58
Szczecin

tel. 504 948 320, 508 719 262, 508 752 460

9( 130)
Wrzesień'19