W stylu eko

Autor

Karolina Wysocka

W maju odbyło się niezwykle wydarzenie dla pań: Volvo Car Cafe Ekologiczne Kobiety. Głównym tematem imprezy był zdrowy styl życia. Podczas kobiecego spotkania rozmawiano m.in. o ekologii, zdrowiu, urodzie, sporcie i motoryzacji. 

Impreza było doskonałą okazją, by poznać wiele ciekawych osobistości. Podczas wydarzenia odbyły się interesujące prelekcje oraz spotkania. Można było wysłuchać inspirujących wywiadów, a także zasięgnąć porady u specjalistów, w tym dietetyka oraz stylistki. Mówiono m.in. o ekologicznej modzie, bio żywności, zielonych kosmetykach, recyklingu, nurcie „zero waste” oraz autach hybrydowych. Odbyły się także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Gościem specjalnym imprezy była Sofia Ennaoui (na zdjęciu) – polska lekkoatletka, specjalizująca się w biegach średnich i długich. Finalistka Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku w biegu na 1500 metrów oraz wicemistrzyni Europy z 2018 na tym dystansie. Córka Polki i Marokańczyka, która w października ubiegłego roku zaczęła służbę wojskową. Sofia opowiedziała o swoich pasjach oraz życiu sportowca. Impreza odbyła się w sali bankietowej hotelu Vulcan. Wydarzenie zorganizowali wspólnie Volvo Auto Bruno Szczecin oraz portal Kobietowo.pl. 

 

6( 127)
Czerwiec'19