Nagroda „She’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk” Sukces, Biznes, Kobieta

Sukces, Biznes, Kobieta… to połączenie od dawna nikogo nie dziwi, nie mniej w dalszym ciągu należy je eksponować. Z myślą właśnie o paniach Mercedes-Benz stworzył program „She`s Mercedes”. Firma Mercedes-Benz Mojsiuk po raz pierwszy przyznała nagrodę
w tej kategorii podczas wydarzenia Magnolie Biznesu w Szczecinie, którego była partnerem.

Autor

prestiz

galeria

Rola kobiet w biznesie i społeczeństwie nieustannie podlega zmianom. Kobiety coraz częściej obejmują stanowiska zarządcze w biznesie, polityce i życiu społecznym. Są bardzo ambitne, pracowite i wykształcone. W Unii Europejskiej 60% absolwentów wyższych uczelni to kobiety, a w Polsce – jeszcze więcej (65%). Kobiety mają władzę, uznanie i pieniądze.

Co ciekawe, co piąty nabywca osobowego Mercedesa jest kobietą. W segmencie aut kompaktowych panie stanowią już ok. 35% klientów. Co należy podkreślić, na decyzję o zakupie wozu wpływają aż w 80%. Inicjatywę tę marka Mercedes-Benz adresuje właśnie do takich kobiet: ambitnych, samodzielnych profesjonalistek – zgodnie z ich potrzebami i wymaganiami. Program „She's Mercedes” pozwala marce lepiej spełniać oczekiwania pań. Oferuje networking i pomoc w rozwiązywaniu problemów w codziennym życiu bizneswoman.

Mając to na uwadze, zachodniopomorski dealer tej marki – firma Mojsiuk, postanowił wyróżnić nagrodą „She ’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk”, bizneswoman – panią Halinę Kozak, podczas podsumowania plebiscytu Magnolie Biznesu, 21 marca w Szczecinie – inicjatywy, dzięki której wyłaniane są wyjątkowe, przedsiębiorcze kobiety naszego regionu. 

Wyróżnienie „She ’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk” ma za zadanie docenić i wyróżnić panie, które w wybitny sposób odznaczają się w świecie biznesu, a także są miłośniczkami motoryzacji, są aktywne zawodowo i są nowoczesnymi kobietami, które łączą trzy światy: życie zawodowe, życie prywatne i pasje w celu zbilansowania wszystkich dziedzin życia.

Bez wątpienia Halina Kozak wypełnia te wszystkie kryteria, będąc magistrem ekonomii, biegłym rewidentem, doradcą podatkowym, Prezesem Zarządu Kancelarii Doradztwa Podatkowego i Audytu DEBET Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, a także będąc absolwentem Wydziału Ekonomii na Politechnice Szczecińskiej (Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu).

Przez okres 28 lat zbudowała największa kancelarię Doradztwa Podatkowego w Koszalinie zatrudniając 30 wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego dla firm o różnym statusie prawnym.

Oprócz Koszalina, związana jest również z Szczecinem: elementem łączącym jest przynależność do Północnej Izby Gospodarczej. – Jestem jej członkiem od 8 lat. Ponadto od 3 kadencji jestem członkiem Komisji Rewizyjnej Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych z siedzibą w Szczecinie – wymienia H. Kozak. Ale to nie wszystko! Aktywnie udziela się i jest w Zarządzie Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych z siedzibą w Szczecinie. Obecnie jest także Wiceprzewodniczącą Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Praca zawodowa jednak nie zdominowała jej życia prywatnego. Jest miłośniczką motoryzacji, morsowania, rozrywki, żeglowania i dalekich podróży. Prawo jazdy posiada od 1983 roku i może powiedzieć, że niemal każdego dnia przemierza kilometry swoim samochodem. Średniorocznie przemierza trasę liczącą do 45 000 km. Ilość przemierzanych kilometrów wymaga też posiadania bezpiecznego samochodu. – Dość dużo czasu spędzam za kierownicą, dlatego cenię sobie bezpieczeństwo, stąd moja sympatia i wybór marki Mercedes-Benz – mówi pani Halina. Pierwszy samochód Mercedes zakupiła w 2003 roku i od tej pory jest wierna tej marce. Obecnie jest to już 5 samochód tego koncernu i aktualnie jest nim model GLC. – Jazda tym, jak i wcześniejszymi modelami Mercedesa nie powoduje zmęczenia na długich trasach i zapewnia mi komfort jazdy i poczucie bezpieczeństwa – podsumowuje H. Kozak. Można powiedzieć, że jest idealnym ambasadorem marki. 

Gratulujemy wyróżnienia i zapraszamy wszystkie czytelniczki do wzięcia w kolejnych edycjach tego plebiscytu, a w szczególności kategorii „She`s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk”.

Gala Finałowa Magnolii Biznesu odbyła się 21 marca w Hotelu Novotel Centrum w Szczecinie. Wydarzenie zgromadziło ponad 140 gości, w tym Prezydenta Miasta Szczecina Piotra Krzystka, z którego rąk laureatki otrzymały list gratulacyjny oraz sadzonkę magnolii – symbol nawiązujący do nazwy plebiscytu. Galę zainicjował i zorganizował  portal Kobietowo.pl, a nagrodę „She’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk” zainicjował dealer Mercedes-Benz Mojsiuk.

 
Mercedes-Benz Mojsiuk
ul. Pomorska 88
Szczecin
5( 126)
Maj'19
gajda