Postanowienia noworoczne – smukła sylwetka!

Początek nowego roku to dla większości z nas czas refleksji i chęci wprowadzenia zmian w życie. Czy niejednokrotnie postanawiałeś poprawić sylwetkę, zadbać o siebie wraz z nadejściem pierwszego miesiąca w roku? Jesteśmy w tym z Tobą! Niestety również każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest wytrwać w postanowieniach noworocznych i zrealizować cele. Co zrobić, aby tym razem było inaczej? Odpowiedź jest prosta – dać sobie pomóc! 

Autor

prestiz

Klinika Zawodny Estetic dysponuje urządzeniami, które skutecznie wspomogą starania o perfekcyjną sylwetkę. W zależności od tego jak wiele chciałbyś zmienić w swoim wyglądzie, specjaliści indywidualnie ustalą przebieg terapii, aby osiągnąć jak najlepsze efekty i spełnić Twoje oczekiwania. W celu przybliżenia metod, którymi posługujemy się w Klinice, przygotowaliśmy zestawienie oferowanych przez nas zabiegów, dzięki którym Twoje ciało będzie wyglądało jak nigdy dotąd! 

Dla najbardziej wymagających pacjentów – zdecydowane rozwiązania. Wśród nich znajdują się urządzenia wykorzystujące rewolucyjną technologię HIFU (high intensity focused ultrasoud) – Ultraformer III i Scizer. Oba zabiegi są nieinwazyjne i bezpieczne, a za osiągane dzięki nim spektakularne efekty odpowiedzialne są zogniskowane fale ultradźwiękowe podgrzewające tkankę tłuszczową. W wyniku selektywnego podgrzewania, tkanki obkurczają się, a w skórze dochodzi  do mikrouszkodzeń, które stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu. Zabiegi z użyciem tych urządzeń sprawią, że Twoja skóra odzyska utraconą jędrność i zagęszczenie.

Kolejną propozycją dla pacjentów pragnących zlikwidować wiotkie obszary skóry, poprawić jej napięcie i elastyczność, jest thermolifting Zaffiro. Efekt termiczny zachodzący podczas zabiegu powoduje podrażnienie i skurczenie włókien kolagenowych, co przekłada się na korzyści wizualne, takie jak znaczące ujędrnienie skóry. Warto nadmienić, że mimo wysokiej temperatury wprowadzanej w głąb skóry, zabieg jest całkowicie bezpieczny – nie dochodzi do naruszenia okolicznych naczyń krwionośnych, tkanek i nerwów.

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki oraz ujędrnienie skóry twarzy i ciała jest również możliwe dzięki zaawansowanemu urządzeniu Accent Prime. Jest to zabieg dedykowany dla osób, które cenią sobie możliwie najkrótszą procedurę zabiegową (duża głowica skraca czas trwania zabiegu) oraz szybkie efekty. Szczególność tego urządzenia wynika z wykorzystywania przez nie połączenia unipolarnej fali radiowej RF oraz opatentowanej technologii trzech typów ultradźwięków. Podczas zabiegu emitowane są wibracje, które niszczą błonę komórek tłuszczowych, powodując ich rozpad oraz uwolnienie nagromadzonego tłuszczu, który finalnie jest wydalany z organizmu.

Szczególnym powodzeniem cieszy się wśród pacjentów Endermologia LPG Alliance. Jest to rewolucyjne urządzenie do specjalistycznego masażu próżniowego, niezwykle cenione za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania. Redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry i wygładzenie cellulitu – oto, co możesz uzyskać korzystając z oferty pakietu zabiegów innowacyjnej endermologii, którą wykonują w naszej klinice wyłącznie dyplomowani i doświadczeni kosmetolodzy. Wieloletnia praktyka naszego zespołu pozwoliła na zaobserwowanie jeszcze lepszych efektów endermologii połączonej z innymi zabiegami, tj. Accent Prime, karboksyterapia, Scizer, Ultraformer, liposukcja, lipoliza laserowa oraz Vanquish.

Wszystkie wyżej wymienione urządzenia są niezwykle skuteczne jako samodzielne zabiegi, jednak możliwe jest łączenie ich ze sobą. W związku z tym warto umówić się na konsultację w celu ustalenia indywidualnego przebiegu procesu terapeutycznego, którego efekty przyniosą zarówno Tobie, jak i naszemu zespołowi ogromną satysfakcję. 

 
Klinika Zawodny Estetic
ul. Ku Słońcu 58
Szczecin

tel. 504 948 320, 508 719 262, 508 752 460

1( 122)
Styczeń'19